Konsultacje Lekarskie

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.
Radiolog Gdańsk  Bartłomiej  Rawski

Bartłomiej Rawski

Radiolog, Epidemiolog

wizyta już od 50

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Obrońców Wybrzeża 9/5
80-398 Wrzeszcz, Gdańsk

Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości. Udało mi się umówić w bardzo krótkim czasie, nawet miałam wrażenie, że pani rejestratorka znalazła dla mnie dodatkowy termin ze względu na moje dolegliwości. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego i wykonał bardzo szczegółowo badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone przez Bartłomieja Rawskiego w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Ortopeda Gorzów Wielkopolski dr Paweł Bąk

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj Sp. z o.o.
Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Witam. Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora Pawła Bąka bardzo zdolny,ambitny lekarz,który lubi wyzwania podjął się bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji (gdzie sam na samym początku nie był przekonany do leczenia,gojenia się i zrostu kości),ale mimo wszystko spróbował z czego z całego serca dziękujemy,gdzie inni lekarze jak zobaczyli w jakim stanie jest stopa to od razu mówili,że stopa do amputacji.Na każde nasze telefony kiedy chcieliśmy się coś zapytać co nas ...
Opinia dodana przez: Karolina i Robert
Ginekolog Warszawa lek. med. Elżbieta Kozłowska

00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!

00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna ...
Opinia dodana przez: danka

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta