Korekta Blizn

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Wolny termin: 23 Lip o 14:30. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Jestem osobą drobnej postury więc niestety efektem ubocznym tego są naturalnie małe piersi, które nie dodawały mi poczucia kobiecości. Powiększające biustonosze nie dawały mi satysfakcji, miałam kompleksy i czułam się źle. Doktor Pabiańczyk bardzo mi pomógł. Okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Powiedział jakie rozwiązania mogę zastosować, jakie są możliwe komplikacje po zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Ostatecznie wybrałam zabieg powiększania piersi bezinwazyjnie. Efekt nie jest na stałe, ale za kilka lat znów go powtórzę. Czuję się świetnie i wszystkim polecam, żeby walczyli ze swoimi kompleksami. Pan doktor na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Marzena
Wolny termin: 24 Lip o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Agnieszka Adamowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

zdecydowanie polecam, jedna z najlepszych pani lekarz z jaką miałem do czynienia, oby wszyscy lekarze tacy byli! :)

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Dr przeprowadził u mnie zabieg pomniejszenia warg sromowych mniejszych z sukcesem. Teraz wyglądają super. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Lublin dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Raszyńska 27
20-780 Lublin

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.

Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg plastyczny Warszawa dr Tomasz Dębski

LASERMED
Hoża 58/60

Mi Pan doktor zeszpecil twarz bliznami prawie 3 cm na policzkach- głębokimi tworzącymi rowek i wzniesienie; miały isc na skronie i do ok 1 cm dostałam nawet schemat cięć. Wyszły niby takie długie bo podczas operacji (!) ujawnił sie duży nadmiar skory podczas gdy 2 na 4 lekarzy nie widziało w ogóle wskazań do operacji ze względu na brak nadmiaru skory. Po operacji był arogancki wmawiał mi ze ciecie jest na skroniach, ze za 2 tyg blizny beda praktycznie niewidoczne - minęły prawie 2 miesiące a blizny strasznie speca twarz, sa bardzo widoczne i wstydzę sie wyjsć do ludzi. Wmawiał jeszcze ze blizna schowa sie w naturalnej zmarszce - gdzie miałabym miec naturalna zmarszczke na policzku!! Nie poczuł sie do niczego zeby zaproponować leczenie tych blizn pokrycie kosztów leczenia blizn; mam totalne załamanie nerwowe; lekarze ktorzy to widzieli nie mogą sie nadziwić jak mozna komuś zrobić taka krzywdę; jeszcze w pakiecie dostałam wycięte w dol kąciki oczu

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Królewicza Kazimierza 2h/9
71-552 Szczecin

Ponieważ o czerniaku dużo się mowi, zaniepokoila mnie malenska brazowa plamka na lewym policzku,udalam się wiec do tej p.dermatolog,po ogladnieciu bez uzycia lupki stwierdzila ze to trzeba usunąć i umowic mnie chciała ze swoim u niej pracującym chirurgiem który to usunie.Ja poszlam do innego dermatologa który uzywajac lupki stwierdził ze to pochopna i zla decyzja bo to jest plamka pigmentowa i nie można tu nic ingerować.Zdziwiony był taka decyzja! No p.doktor zainkasowala za wizyte 3 minutowa stawke z najwyszej ""polki"" i myslala ze kolega tez zarobi,ale się przeliczyla!Odradzam ten gabinet innym!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Pacjent