lekarz Kornel Drexler

2,9
2,9

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji z panem doktorem, był bardzo rzetelny i dokładny, Przeprowadził szczegółowy wywiad, polecam

Lekarz oschły, ignorujący lekkie zaniepokojenie pacjenta. Podchodził do mnie protekcjonalnie, wyraźnie wyczułam, że potraktował mnie jak jakąś naiwną panienkę bez rozumu. Zgłosiłam się na prośbę pielęgniarek z laboratorium w celu skonsultowania wielokrotnie przekraczających normy wyników, które lekarz skwitował stwierdzeniem, że "to nie jest nic takiego i nie ma co robić paniki, nie wiem po co do pani dzwonili, może gdyby norma była przekroczona 5-ciokrotnie...". Norma jest przekroczona 10-ciokrotnie, ale według pana doktora jest wszystko spoko.

Skąd te negatywne opinie? Nie rozumiem. Jestem świeżo po wizycie. Pan doktor zbadał, dopytał i zaproponował leczenie. Było profesjonalnie z pewną dozą poczucia humoru. Wszystko zostało mi wytłumaczone i na każde pytanie dostałam odpowiedź.

Odbyłam tylko rozmowę telefoniczną, która miała być krótka, bo potrzebowałam skierowania do immunologa (termin poprzedniego skierowania minął, a mam wyniki badań do lekarza). Jednak rozmowa była jak ukryta kamera, powtarzał mi, że nie jestem chora i że powinnam mieć zawsze maskę ze sobą, jeżeli łatwo chwytam choroby. Kilka razy pytałam, czy żartuje, a on ciągle powtarzał, że biorę za dużo leków i że wszystko ze mną jest w porządku. On nawet nie wie, kim jestem, po prostu zadzwoniłam do byle którego internisty po skierowanie. Zamiast kilkuminutowej rozmowy trwało to około 15-20 minut. Wydaje mi się, że ON już nie chce być lekarzem, więc jest to sposób na trochę zabawy z pacjentami, wmawianie im, że wszystko w porządku, aż się kompletnie wkurzą. Nigdy w życiu nie odbyłam tak żałosnej, protekcjonalnej, frywolnej rozmowy z lekarzem

Kilkukrotnie byłam na wizycie i dr Drexlera i to w Luxmed, na który się "psioczy". Nie rozumiem niegatywnych opinii. Przeprowadza szeroki wywiad, bada, kontroluje etap leczenia do tego ma poczucie humoru więc tym bardziej polecam.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Szybka reakcja na mój problem i przypilnowanie wszystkiego do samego końca, mimo, ze kończył prace. Wszystko wyjaśnił w sposób jasny i zrozumiały dla mnie. Bardzo fajne poczucie humoru na wysokim poziomie. Sadzać po negatywnych komentarzach niektórych przerosło poczucie humoru. Polecam. I mam godnego polecenia lekarza w Luxmed.

Mimo młodego wieku Pan Doktor jest kompetentny i trafnie stawia diagnozy. Wizyty przebiegają w miłej i pełnej humoru atmosferze. Jest to Specjalista jak najbardziej godny polecenia. Co do negatywnych opinii to Lekarzy w Luxmed jest tak dużo, że zawsze można wybrać się do innego jeśli któryś nie odpowiada.

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami na temat tego lekarza. Sama dzisiaj tego doświadczyłam. Na prośbę by wypisał mi skierowanie na badanie tsh, frt3, ft4( przed pierwszą wizytą u endokrynologa w Luxmedzie, po nastu latach leczenia na NFZ i zdiagnozowaniu licznych guzów tarczycy), usłyszałam, że LUXMED to nie NFZ. Co ten lekarz robi w Luxmedzie? Tyle negatywnych opinii i dalej tam pracuje?

Co ten lekarz robi w Luxmedzie? Tyle negatywnych opinii i dalej tam pracuje?

Pan doktor przebadał, przeprowadził szeroki wywiad i zaproponował leczenie. Nalegał oczywiście na skontrolowanie stanu po leczeniu. Przy tym atmosfera w gabinecie była miła z lekką dozą humoru a to ważne. Polecam w 100%

Pan doktor jest bez zarzutu. Zbadał mnie sprawnie i dokładnie, podał wszystkie potrzebne informacje, był uśmiechnięty i przyjacielski. Kiedy okazało się, że leku, którego mi przepisał nie ma już w Krakowie wróciłam do gabinetu, a Doktor szybko znalazł zamiennik. Polecam serdecznie i będę wracać.

Polecam serdecznie i będę wracać.