lekarz Kornel Semeran

3,3
3,3
2,7

Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy, jasno wyjaśnił co dolega naszej córeczce. W czasie pobytu w szpitalu cały czas interesował się jaki jest stan dziecka, zaglądał do sali nie tylko w czasie obchodu lekarzy. Naprawdę fajny lekarz.

Przychodze do doktora tzn Kornela do poradni, fajny lekarz, przeszliśmy na ty, mam jego numer, juz przychodze na wizyty bez rodziców, zawsze mi wszytko dokładnie tłumaczy, zawsze robi wszytskie badania echo serca, jak nie ma wyników to poem dzowni do mnie.

pedofil...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Wciąż poszukujesz " Białystok"?

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok