lekarz Kornel Semeran

Świetne, kompleksowe podejscie do pacjenta. Pan Doktor jest niezmiernie cierpliwy i wyrozumiały. Fachowe systematyczne podejście do diagnostyki daje poczucie bezpieczeństwa.

Świetne, kompleksowe podejscie do pacjenta.
Pan Doktor jest niezmiernie cierpliwy i wyrozumiały.
Fachowe systematyczne podejście do diagnostyki daje poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny, uprzejmy, poświęcający czas pacjentowi. Bez pośpiechu wszystko wyjaśnia, sprawia że pacjent czuje się bardzo komfortowo w jego obecności. Wyjątkowy i przywracający wiarę, że są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Wielki szacunek i bardzo polecam!

Przychodze do doktora tzn Kornela do poradni, fajny lekarz, przeszliśmy na ty, mam jego numer, juz przychodze na wizyty bez rodziców, zawsze mi wszytko dokładnie tłumaczy, zawsze robi wszytskie badania echo serca, jak nie ma wyników to poem dzowni do mnie.

Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy, jasno wyjaśnił co dolega naszej córeczce. W czasie pobytu w szpitalu cały czas interesował się jaki jest stan dziecka, zaglądał do sali nie tylko w czasie obchodu lekarzy. Naprawdę fajny lekarz.