lek. dent. Kornelia Buczek

Serdecznie polecam! Pani Doktor bardzo rzetelna, skrupulatna, delikatna i cierpliwa. Kilka razy robiłam wypełnianie ubytków - wszystko odbywało się sprawie, bez pośpiechu. Widać, że Pani Doktor zależy na efekcie leczenia i na zdrowiu pacjenta - nie podchodzi do pacjentów taśmowo. Pamięta historię leczenia, doradzi i pomoże. Bardzo dziękuję za opiekę i włożoną pracę!

Bardzo dziękuję za opiekę i włożoną pracę!

Bardzo dobry lekarz, dokladny, nie „na czas”, ma moje pelne zaufanie w kwestii ząbków! Tlumaczy co i jak, co bedzie robila, pyta w trakcie czy nie boli. POLECAM

Pani Kornelia to bardzo dobry stomatolog. Jest bardzo cierpliwa, dokladnie odpowiada na wszystkie pytania. Jest szczegółowa, dokładnie omawia co jest do leczenia i proponuje plan leczenia na kilka wizyt wprzód. Jestem bardzo zadowolona z procesu wymiany kilku plomb u Pani doktor.

Dobry stomatolog, robiłam u niej kanałowe leczenie. Wyjaśnia, wysłucha i doradzi. Jak stan zdrowia córki sie polepszy na pewno wrócę.

zwykla naciagaczka, zero kompetencji kanalowke robi 8 razy albo i wiecej, tlumaczac, ze bola ja rece hahahha oczywiscie zab pekl i jest do wyrwania oczywiscie nie polecam

zwykla naciagaczka, zero kompetencji

kanalowke robi 8 razy albo i wiecej, tlumaczac, ze bola ja rece hahahha

oczywiscie zab pekl i jest do wyrwania

oczywiscie nie polecam