lekarz Kornelia Kubica

Neonatolog, Pediatra

3,7
3,7
3,6

Witam czy mogłabym prosić numer do pani doktor? Jest naprawde dobrym lekarzem i nie chciałabym stracić kontaktu.

Ta pani doktor przed laty uratowała nam córkę.Wyrazy podziękowania nie wystarczą.Polecam!Doświadczona,skromna i jakby to powiedziec"nasza"-wyrazy szacunku!

Miałam kontakt z panią doktor dwa razy i sądzę że to kompetentna osoba, a do tego uprzejma i życzliwa. polecam

Jak byłam dzieckiem, to byłam jej pacjentką. Dzisiaj mogę powiedzieć że bardzo mile wspominam panią doktor. Teraz mam o wiele gorszych lekarzy przepisując się do innej przychodni jak skończyłam 18 lat.

TOTALNA PORAŻKA!!! UMÓWILIŚMY SIĘ Z NASZYMI POCIECHAMI NA WIZYTĘ. PRZYJECHALIŚMY PUNKTUALNIE. A TA pani SOBIE WYCHODZI I MÓWI ZE NIE MA DZISIAJ JUŻ DLA NASZ CZASU. PYTAM CO TO ZA PEDIATRA? SKĄD SIĘ TACY BIORĄ? MOŻE TA pani ZAPOMNIAŁA JAK BRZMI PRZYRZECZENIE LEKARSKIE!

Świetny lekarz, polecam każdemu rodzicowi

Świetny lekarz, polecam każdemu rodzicowi

polecam pania doktor jest naprawde świetna

polecam pania doktor jest naprawde świetna

Pani doktor bardzo niesympatyczna. Nie wzbudziła mojego zaufania.

Pani doktor bardzo niesympatyczna. Nie wzbudziła mojego zaufania.

przychodzac z dzieckiem na kontrole po przebytej pokrzywce wysypka na ciele nawet nie raczyła zobaczyc dziecka nie polecam