Lekarze Kraków

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Vox Naturae
Ul. Rzemieślnicza 1
Kraków

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe
Ginekolog Kraków lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie.

Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę.

Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za ...
Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

dr n. hum. Jerzy Korzewski

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10

Do Doktorza Korzewskiego trafiłem (miałem 24 lata) w bardzo trudnej sytuacji psychicznej. Cierpiałem na bardzo mocne zaburzenia lękowe (lęk przed lękiem) i fobię społeczną co siłą rzeczy skutkowało odizolowaniem się od świata, ludzi i rezygnacją z aktywnego trybu życia. Żadne słowa nie oddadzą z jakim cierpieniem to zaburzenie się wiąże. Przeczytałem mnóstwo książek na temat samopomocy ale nie potrafiłem zmniejszyć chociaż trochę napięcia, które towarzyszyło mi 24 godziny na dobę. ...
Psycholog Kraków mgr Filip Grabowski

Gabinet psychologiczno – seksuologiczny
Ariańska 18/15

Kosmetolog Kraków mgr Agnieszka Gomolińska

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Witam serdecznie z największą przyjemnością wystawiam tą opinię bo nie wielu jest lekarzy tej klasy nie tylko ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim za ogromną empatię i ludzkie podejście. Panią Agnieszkę spotkałam dzięki akcji Instytutu face and body, która jest jedną z pomysłodawczyń. Ta akcja i wszystko co z nią związane każdego dnia zmienia moje życie w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wielu lat patrząc w ...
Opinia dodana przez: ANNA ROMAŃCZYK
Chirurg plastyczny Kraków dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Psychoterapeuta Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychoterapeuta, Psychiatra

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Pan Doktor w niesamowicie spokojny sposób pozwolił uporać mi się z problemami z którymi przyszedłem. A także z tymi o których nie miałem pojęcia. Przywrócił we mnie chęć do życia. Szczerze mogę polecić.
Opinia dodana przez: M

Centrum Stomatologiczne Zakopianka