Lekarze Kraków

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Wysiłkowe nietrzymanie moczu zaczęło mi doskwierać po tym jak zaczęłam intensywnie ćwiczyć na siłowni. Dużo czasu spędzałam na męczących treningach i nagle zauważyłam, ze moja bielizna jest cała mokra i to nie było pot. Do pani dr Nieć zgłosiłam się, ponieważ jst moim ginekologie, powiedziałam dokładnie co się dzieje i okazało się, że to wysiłkowe nietrzyanie moczu. Czekam teraz na drugi już zabieg, jestem bardzo zadowolna z opieki!
Opinia dodana przez: Jowita
Trener Kraków mgr Ewa Chojnacka

mgr Ewa Chojnacka

Trener, Dietetyk dziecięcy

Internetowo
kościuszki
Salwator, Kraków

Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą i 100% profesjonalistką .Potrafi zmotywować, dobrać odpowiednią dietę i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych.Dzięki diecie schudłem, zacząłem czuć się o wiele lepiej , nie tylko lżej oraz lepiej sypiać.Nawet gdy nie ma czasu na przygotowanie posiłków zalecanych w diecie, Pani Ewa zawsze służy poradą.Polecam !!
Opinia dodana przez: Maciek
Ginekolog Kraków lekarz Andrzej  Jaworowski

lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31
Kraków

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i ...
Opinia dodana przez: Ania Krzysztofowicz
Stomatolog Kraków dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Krowodrza, Kraków

Postanowiłam wystawić opinię Pani dr Tomaszewskiej, ponieważ uznałam, że warto doceniać dobrych lekarzy. Jestem osobą bardzo wymagającą, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi medyczne. Szczególnie zwracam uwagę na poświęcony mi czas i na dokładność. W gabinecie Pani dr czuje się wyjątkowo, nie jak kolejny pacjent, poświęca mi dużo czasu, a to w jaki sposób... rzetelnie i pewnie wykonuje zabiegi sprawia, że mam do niej pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia
Traumatolog Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.
Opinia dodana przez: wojtek
Dietetyk Kraków dr Krystyna Pogoń

Dietific Centrum Dietetyczne
Ceglarska 27/11-12
Kraków

Młoda, ale bardzo doświadczona Pani Dietetyk. Pomogła mi kiedy byłam osobą otyłą. Przyszłam do niej z wagą 125 kg. Okropnie się czułam w swoim ciele, ale Pani Doktor spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i zapewniła, że moje życie niedługo się odmieni.
Odmieniło nie do poznania. Jestem wdzięczna Pani Doktor Krystynie za jej wiarę w moje możliwości, za to że była ze mną i wsparła, kiedy miałam kryzysowe momenty.
Pozytywnie mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Laryngolog Kraków prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie ...
Opinia dodana przez: Kasia H.