Krioterapia

wizyta już od 30

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr. n. med. Marek Pabian
Św. Floriana 14/2
41-800 Zabrze

Jakklowiek to zabrzmi Pan Doktor to lekarz do którego chętnie się idzie-na luzie, bez stresu. Pan Dr potrafi zażartować ale wszystko ze smakiem, co sprawia że i pacjentka i jej mąż poczują się w gabinecie dobrze. Wszystko przetłumaczy z polskiego na polski... Negatywne opinie dotyczące długiego czasu oczekiwania w poczekalni to dla mnie zaleta, bo chyba każda z nas chce być odpowiednio potraktowana a nie po łepkach bo lekarz sie ...
Opinia dodana przez: Sara
Dermatolog Warszawa prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1

Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
Ginekolog Warszawa lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta
Wenerolog Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Neurolog Warszawa dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!
Opinia dodana przez: Kasia