Krioterapia

Dermatolog Warszawa prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych ...
Pulmonolog Warszawa dr n. med. Iwona Skrzekowska-Baran

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Wenerolog Warszawa dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

lek. med. Barbara Bojar

Dermatolog

wizyta już od 160

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

dr n. med. Małgorzata Piaskowska

Laryngolog, Foniatra

wizyta już od 160

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

lek. med. Jerzy Serafiński

Kardiolog, Internista

wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

dr n. med. Małgorzata Bilska

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 175

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów
Opinia dodana przez: Paweł
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1