lekarz Krystian Bojko

Jestem pod wrażeniem kompetencji,determinacji i traktowania pacjenta przez doktora.Z całego serca dziękuję za uratowanie życia mojej mamie,za uszanowanie pacjenta ,za kontakt podczas zabiegu,za serdeczność, za szybką reakcję,za troskę, za dobrą atmosferę podczas zabiegu,za przecudne umiejętności a zarazem bycie wsparciem dla pacjenta. Pokora nie duma czyni takich ludzi.Dzięki chęci poznawania indywidualnosci pacjentów można stworzyć taką atmosferę. Doktor, który wie jak zrobić by serce znowu biło.Każdemu życzę by walcząc nagle o życie znaleźć się w takich rękach.Zabieg wszczepienia dwóch stymulatorów serca doktor przeprowadził z pełnym poświęceniem,dbałością o szczegóły i niesamowitą empatią.DZIEKUJĘ.

DOKTOR SERDUSZKO Z SEDUSZKIEM W DŁONIACH. WYJAŚNIŁ CO I JAK,ZABIEG CEWNIKOWANIA SERCA PRZEBIEGŁ BEZ ŻADNEGO PROBLEMU.KOMPETENTNY,WRAŻLIWY NA CIERPIENIE INNYCH,GORĄCO POLECAM.

DOKTOR SERDUSZKO Z SEDUSZKIEM W DŁONIACH.