Krystian Krupski

Chirurg stomatolog

Znakomity lekarz z profesjonalnym podejściem. W lepsze ręce trafić nie mogłam. Usunięcie dwóch ósemek przebiegło w błyskawicznym tempie (w tym jedno dłutowanie). Spokój i opanowanie, które towarzyszyło Doktorowi mi się udzieliło. Czułam się bezpiecznie. Dziękuję ♥️

To chyba jakis zart. Pozytywne opinie o Panu doktorze sa nieprawdziwe i najpewniej pisane przez niego samego. Nie jest osoba ani ematyczna, ani mila i daleko mu do uspokajania pacjenta. Jego zachowanie podczas mojej wizyty bylo dla mnie bardzo negatywnym szokiem. Po konsultacji z innym chirurgiem i przekazaniu tresci wypowiedzianych przez dr Krupskiego, uslyszalam ze w takim razie chyba nie rozmawialam z chirurgiem. Brak slow i wielki zal, ze czlowiek potrafi sie tak zachowywac, a do tego lekarz

Umieszczam ten opis w podziękowaniu za profesjonalizm lekarza oraz aby innym zaoszczędzić czasu, który ja poświęciłem zanim znalazłem tego faceta. Zrobiłem sobie koronki na implantach. Odesłał mnie do dr Krupskiego mój dentysta twierdząc, że jest on najlepszy w Trójmieście. Gość wykonał wszystko szybko, profesjonalne i za rozsądne pieniądze. Wiem to precyzyjnie, bo byłem też u paru innych implantologów. Jedni odmówili leczenia bo byłem za trudnym przypadkiem a inni ustalali jakieś kosmiczne ceny i odnosiłem wrażenie, że nie wiedzą za bardzo jak to zrobić. Dr Krupski powiedział mi zdecydowanie co zrobić, ...

Zrobiłem sobie koronki na implantach. Odesłał mnie do dr Krupskiego mój dentysta twierdząc, że jest on najlepszy w Trójmieście. Gość wykonał wszystko szybko, profesjonalne i za rozsądne pieniądze. Wiem to precyzyjnie, bo byłem też u paru innych implantologów. Jedni odmówili leczenia bo byłem za trudnym przypadkiem a inni ustalali jakieś kosmiczne ceny i odnosiłem wrażenie, że nie wiedzą za bardzo jak to zrobić. Dr Krupski powiedział mi zdecydowanie co zrobić, w jaki sposób, ile to będzie kosztować i zrobił dokładnie tak jak opowiedział. Uzupełniał mi kości, dziąsła, robił implanty a potem odesłał od technika, który zrobił super koronki. U mojego dentysty wszyscy stoamatolodzy się potem zbiegli i oglądali jak można to było wykonać. Facet nie tylko super profesjonalista o dużej wiedzy ale także b miły człowiek. Troszkę trudno się do niego dostać bo jest spora kolejka, ale chyba trudno się dziwić. Czasem warto troszkę poczekać i być cierpliwym podczas leczenia (te implanty troszkę trwają :( i kosztują :( ). Tomek K.

Fantastyczny lekarz i przemiły człowiek, leczę u niego zęby już od kilku lat i wciąż nie mogę się nadziwić że dentysta może być tak miły i kompetentny bo niestety spotkałam wielu których ciężko nawet nazwać mianem lekarza. Polecam gorąco bo naprawdę warto

Usuwałam 8. Wizyta na NFZ - czas oczekiwania 3 miesiące. Na miejscu można wykonać zdjęcie rtg (koszt 50 zł). Personel bardzo miły, Pan doktor również. Ząb dość trudny do usunięcia więc nie obeszło się bez dłutowania, ale sam zabieg nie bolał. Recepta na antybiotyk, po tygodniu wizyta kontrolona i zdjęcie szwów. Po zabiegu było dokładnie tak jak uprzedził mnie doktor. Opuchlizna przez kilka dni i lekki ból. Po 3 dniach opuchlizna zaczęła schodzić. Nic się nie "paprało", ani nie siąpiło z rany. Szczerze polecam.

Bardzo polecam Dr.Krupskiego. Usuwał mi ząb nr 6 jego odejście do pacjenta jest wspaniałe . Jestem z okolic Kartuz i jeśli miałbym jeszcze raz iść do dentysty usunąć tak trudny ząb do usunięcia to tylko tam. Ząb nadawał się do dłutowania lecz Doktor dał sobie rade bez dłutowania.

Doktor Krupski jest znakomitym lekarzem.Wszystko dokładnie tłumaczy i przedstawia wszystkie metody leczenia.Razem ustaliliśmy plan leczenia dostosowany do moich wymagań i ograniczeń czasowych.Polecam wszyscy są bardzo mili i uprzejmi.

Bardzo dobry lekarz.Byłem chyba już 3 razy. Każdy zabieg ze spokojęm wykonany.

Bardzo dobry lekarz.Byłem chyba już 3 razy. Każdy zabieg ze spokojęm wykonany.

Wyrywałem dzisiaj zęba, szóstkę. Cała wizyta trwała 10, może 15 minut, ale tylko dlatego że zadawałem na koniec kilka pytań :) Sam zabieg to dosłownie 3 minuty, doktor sympatyczny, z poczuciem humoru. Potrafił rozładować atmosferę. Dodam jeszcze że bałem się wizyty jak ognia. Polecam każdemu kto ma podobne obawy.

Wyrywałem dzisiaj zęba, szóstkę.

Zdecydowanie polecam!!! Pan doktor usuwał mi wszystkie cztery ósemki, w tym dwie schowane pod dziąsłem. Mimo, że zabieg taki nie należy do przyjemności to precyzja i podejście Pana doktora zdziałały cuda. Pełne wsparcie dla pacjenta, profesjonalizm, spokój i co najważniejsze- szybkie i sprawne usunięcie zęba. Po zabiegu recepta na antybiotyk i po tygodniu wizyta kontrolna. Takich stomatologów powinno być więcej :)