dr n. med. Krystian Owczarczak

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

Raczej slaby lekarz, zainteresowany zyskiem, lekcewazy potrzeby pacjenta, narzuca swoja wizje. Zle kierowal moim leczeniem. NIE POLECAM.

Jestem pacjentką dr. Owczarczaka od ponad 5 lat. Uważam, że to świetny specjalista. Wzbudza zaufanie swoim doświadczeniem, i profesjonalizmem. Jest zaangażowany w swoją pracę, i do każdego pacjenta podchodzi indywidulanie. Po kilku wizytach u doktora, moje zęby wyglądają pięknie. Zdecydowanie polecam!

Naprawde słaby fachowiec, w moim przypadku brak prawidlowegj porady tego lekarza narazil mnie na wiekszy problem. Brak mu fachowosci. Nie warto ryzykowac wizyty u niego, zwlaszcza jesli ktos oczekuje od lekarza pracy wykonanej estetycznie oraz dostosowania do potrzeb pacjenta a nie narzucania przez lekarza. Zdecydowanie NIE polecam!!!

Z ręką na sercu mogę gorąco polecić wszystkim potencjalnym pacjentom właśnie doktora Owczarczaka. Sama trafiłam do niego z polecenia innego stomatologa. Byłam "ciężkim przypadkiem" i niewielu lekarzy podjęłoby się poprawy mojego uśmiechu. Ale nie doktor Owczarczak. Jestem pod jego opieką od ponad pół roku i ani 1 złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, ani jako o człowieku, ani jako o lekarzu. Dodam, że zabiegu bałam się bardzo, ale doktor Owczarczak jako jedyny z wielu lekarzy, których odwiedzałam, wzbudził moje zaufanie i go nie zburzył. A efekt pracy jest taki, jaki obiecywał a nawet przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałam, że będzie mi dane znowu mieć piękny uśmiech, który od kilkunastu lat był daleki od ideału. Dodam na koniec, że miałam usuwaną martwą, krzywą jedną jedynkę oraz przeszczep dziąsła. Brzydką ale własną:) Bałam się, czy w efekcie nie będzie jeszcze gorzej. Co innego wymieniać 2 jedynki, co innego tylko 1. Efekt wyszedł piorunująco piękny. Pzyjaciele nie potrafią poznać, która jednyka to "pacjent" - są identyczne. Dlatego jeszcze raz podkreślam - jak implanty, to tylko z doktorem Owczarczakiem!

Jestem pacjentką dr Owczarczaka i uważam, że to świetny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. W każdej sytuacji znajduje rozwiązanie. Słucha pacjenta i cierpliwie tłumaczy przebieg proponowanego leczenia. Pan doktor to pasjonat stomatologii, czarująca osobowość. Polecam gorąco!

Jestem stomatologiem z 19-letnim stażem.Po kursie u doktora Krystiana Owczarczaka wiedziałam,że bedę jego pacjentką.Nie było to takie proste, ponieważ na wizyty musiałam przejechać pół Polski.Doktor jest świetnym fachowcem, patrzącym na pacjenta kompleksowo. Jest perfekcyjny! Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Jeżeli chcesz mieć świetną prace protetyczną, to tylko ( ze znanych mi lekarzy) Pan Owczarczak.