lekarz Krystian Powolny

Ginekolog

jestem pacjentka doktora od wielu lat, wzbudza moje zaufanie,ze spokojem tlumaczy choroby i leczenie,w gabinecie wykonuje usg, i tak dotrwalam do wieky mwnopauzy .musze Go niedlugo odwiadzic.Polecam.

Jestem zadowolona z dr Powolnego. Byłam u niego na pierwszej i tak już zostało:) Miły, delikatny, uprzejmy. Jest tylko jedno "ale", sam od siebie nie zleca zrobienia cytologii i nie bada piersi. Poza tymi dwoma minusami gorąco POLECAM!

Bardzo dobry ginekolog. Polecam bardzo, nawet młodym pacjentkom. Cierpliwy, poświęca bardzo wiele czasu pacjentkom.

Miła atmofera, godny zaufania i polecenia.Profesjonalnie podchodzi do choroby i dokładnie tłumaczy przebieg choroby, leczenia. Polecam.

szczerze polecam! Miła atmosfera i przede wszystkim profesjonalne podejście do pacjentki.

za usg, badanie i cytologie! polecam bez zmróżenia oka!

za usg, badanie i cytologie!
polecam bez zmróżenia oka!

polecam tego lekarza, byłam u różnych lekarzy, ale on z cierpliwości tłumaczył mi i opowiadała i robił to z pasją, a nie żeby odhaczyć i "zaliczyć" pacjentkę.

ŚWIETNY LEKARZ. LEPSZEGO W OPOLU NIE ZNAM.

ŚWIETNY LEKARZ. LEPSZEGO W OPOLU NIE ZNAM.

Jestem pacjentką doktora Powolnego od dawna i jestem zadowolona z wyboru.

Jestem pacjentką doktora Powolnego od dawna i jestem zadowolona z wyboru.

Doktor bardzo miły, luźna atmosfera:)Lecz wizyta- EKSPRESOWA!!Badanie bardzo szybkie i tym samym mało delikatne:/