lekarz Krystian Powolny

JESTEM PACJENTKA DR.POWOLNEGO 10 LAT I POLECAM GO WSZYSTKIM.PROFESJONALY,PRZESYMPATYCZNY,DOKŁADNY LEKARZ,KTÓRY DOKŁADNIE WYTŁUMACZY W CZYM TKWI PROBLEM.POŚWIĘCI TYLE CZASU ILE TRZEBA I ZAWSZE BEZ GADANIA WYKONUJE CYTOLOGIE A JEŚLI TO KONIECZNE TO RÓWNIEZ USG.WSZYSTKO W CENIE 70ZŁ.OBY TAKICH LEKARZY BYŁO JAK NAJWIĘCEJ!!!!!

szczerze polecam! Miła atmosfera i przede wszystkim profesjonalne podejście do pacjentki.

Wspaniały lekarz, nie jest może zbyt wylewny ale za to bardzo konkretny. Zdobył moje zaufanie i prowadził cała moją ciążę, bo jako jedyny lekarz prawidłowo ocenił wyniki moich badań. Całą ciążę zwracał uwagę tylko na istotne rzeczy - nie poił mnie domysłami tylko faktami. Miałam to szczęście że i przy porodzie nam towarzyszył. Dzisiaj mam wspaniałego zdrowego synka. Lekarz który dał mi nadzieję że będę matką. Nie pomylił się.

za usg, badanie i cytologie! polecam bez zmróżenia oka!

za usg, badanie i cytologie!
polecam bez zmróżenia oka!

Miła atmofera, godny zaufania i polecenia.Profesjonalnie podchodzi do choroby i dokładnie tłumaczy przebieg choroby, leczenia. Polecam.

Jestem zadowolona z dr Powolnego. Byłam u niego na pierwszej i tak już zostało:) Miły, delikatny, uprzejmy. Jest tylko jedno "ale", sam od siebie nie zleca zrobienia cytologii i nie bada piersi. Poza tymi dwoma minusami gorąco POLECAM!

Bardzo dobry ginekolog. Polecam bardzo, nawet młodym pacjentkom. Cierpliwy, poświęca bardzo wiele czasu pacjentkom.

Jestem pacjentką doktora Powolnego od dawna i jestem zadowolona z wyboru.

Jestem pacjentką doktora Powolnego od dawna i jestem zadowolona z wyboru.

Nie polecam tego lekarza.Lekarz pazerny na pieniądze.

Nie polecam tego lekarza.Lekarz pazerny na pieniądze.

Doktor bardzo miły, luźna atmosfera:)Lecz wizyta- EKSPRESOWA!!Badanie bardzo szybkie i tym samym mało delikatne:/