lekarz Krystian Pyszel

Po wizycie u Pana doktora jestem bardzo zadowolony, na każde pytanie otrzymałem odpowiedź wprost. Przebieg operacji, rozmowa przed i po, była dla mnie rewelacyjna. Czas rehabilitacji był dla mnie również dobrze zapamiętanym czasem. Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia gdyż zaangażowanie i spokój jaki otrzymałem w każdym momencie był dla mnie wzorem.

Jestem bardzo zdziwiona komentarzami ??... byłam u Pana doktora na pogotowiu a potem 2 razy trafiłam na niego w poradni i mogę tylko mówić same superlatywy ... Te poprzednie komentarze to raczej jedna i ta sama osoba :) Cóż ...ja na pewno bardzo dziękuję za opiekę i trafna diagnozę .

Ja akurat byłam z dzieckiem w szpitalu na pogotowiu i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń,był bardzo miły i sympatyczny a co najważniejsze bardzo nam pomógł:)

Wciąż poszukujesz " Ostrów Wielkopolski"?

Czarnieckiego 25
ul.Wrocławska
ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno
Ostrów Wielkopolski