Jestem lekarzem specjalizującym się w zakresie medycyny estetycznej i laryngologii. Pracuję w charakterze młodszego asystenta na Oddziale Laryngologii Onkologicznej przy Klinice Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi w WSS im. Kopernika w Łodzi. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych kursach, szkoleniach oraz sympozjach medycznych. W Centrum Medycznym ARGO wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laryngologii.

Wykonywane badania:
- dermatoskopia

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.

Godny zaufania specjalista.
Polecam.

Pełny profesjonalizm i podejście do pacjenta.Korzystalem z usług medycyny estetycznej.Pan doktor zawsze odpowiada na zadawane pytania.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Pełen profesjonalizm. Byłam u dr Rozmusa na zabiegu laserowym odmładzającym skórę. Jestem zachwycona efektem. Moja twarz wygląda świeżo i dużo młodziej. Wszystkim bardzo polecam