dr Krystian Tomaszewski

Neurochirurg

Nie miły jak każdy lekarz , ale za to skuteczny , zlitował się nade mną i zoperował odrazu po przyjęciu do szpitala , plecy nie bolą , czucie wróciło . Jestem rok od operacji i nie żałuję że trafiłam akurat na tego Pana .

Trafiłam do dr Tomaszewskiego po 7 miesiacach walki z przepukliną w odcinku L5-S1,,z potężnym bólem,trudnością w poruszaniu.Dr operował mnie , tłumaczył wszystko, po zabiegu przyszedł na salę,sprawdzał jak się czuję. Sympatyczny,kompetentny.

Pełen profesjonalizm. Pan doktor rzetelny i bardzo konkretny. Duże zaangażowanie, wiedza, siła spokoju, przede wszystkim umiejętność przekazania metody leczenia dla zwykłego pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Z czystym sumieniem polecam doktora Krystiana Tomaszewskiego, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, wiedzą, siła spokoju, przede wszystkim umiejętność przekazania metody leczenia dla zwykłego pacjenta. Doktor rzetelny, dokładny, sumienny. Dostałem drugie życie. Zdecydowanie będę polecać i polecam doktora.

Po prywatnej operacji odwiedziłem doktora. Doktor bardzo niemiły, wręcz gburowaty. Doktor w trakcie wizyty odbierał swoje prywatne połączenia. Na informacje ze jestem po operacji w innym ośrodku zapytał wulgarne '' czego Pan tu chce? ''. Doktor miał przyjmować od 9 rano, zaczął przyjmować od 9.40.Nie polecam go. Omijać szerokim łukiem.

Lekarz godny polecenia i zaufania ,bardzo dobre podejście do pacjenta .Poświęci więcej czasu kiedy trzeba żeby dokładnie wszystko wyjaśnić .A przede wszystkim bardzo miły i uprzejmy .Po prostu super lekarz krótko mówiąc .

Lekarz bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą i do tego bardzo uprzejmy. Konkretnie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. Polecam wszystkim tego neurochirurga.Cały oddział neurochirurgii jest godny polecenia na czele z Panem Ordynatorem.

Dr Tomaszewski bardzo zignorował stan mojej Mamy. Miało się wrażenie, że uważa, iz moja Mama wyolbrzymia ból. Lekarz nie dopatrzył się, by rezonans wskazywał na tak poważne zaawansowanie rwy, na jakie wskazywał ból i późniejsze powikłania. Zdecydowanie polecam szukania pomocy gdzie indziej, tak jak my bylismy zmuszeni zrobić.

Dr Tomaszewski pierwsze wrażenie robi bardzo dobre. Jest miły, uprzejmy, można nawet powiedzieć że wydaje się być taką osobą „do ludzi”, na pierwszy rzut oka można się cieszyć iż pacjent jest pod jego opieką. Nic jednak bardziej mylnego. Pan Dr na pewno posiada szeroką wiedze w swojej specjalizacji, jednak nie potrafi się nie podzielić z pacjentem/ rodziną pytającą o stan bliskiej osoby. Informacje udzielane przez niego są płytkie i bardzo ogólne. Tyle co Pan Dr mówi można samemu się domyśleć, wywnioskować z zaistniałej sytuacji-nie potrzeba do tego być lekarzem. Nie wiem czy to z barku czasu, a może jednak z braku szacunku do ludzi zdarza się mu pisać smsa(albo wykonywać jakieś inne czynności w telefonie) podczas rozmowy. Zrezygnowana i znudzona postawa ciała nie świadczą dobrze o jego zaangażowaniu w prace, czy podejściu do ludzi. Osobą które trafią do Pana Dr radzę, aby wszelkich informacji szukały u innych specjalistów na oddziale, którzy lepiej zobrazują sytuacje i powiedzą coś więcej niż „bez zmian”.

Dzięki za udaną operację!Jest super fajnie chodzić bez bólu.

Dzięki za udaną operację!Jest super fajnie chodzić bez bólu.