lekarz Krystian Zwirbulis

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu ciąży prowadzonej przez Pana Doktora. Dzięki jego dobrym diagnozom udało się bezpiecznie przywitać Bobasa na świecie. Do tego bardzo miły. Gabinet schludny, łazienka bardzo czysta - polecam.

Moim zdaniem świetny lekarz! Nigdy mnie nie zawiódł, mam do niego pełne zaufanie. W ciąży miałam przeprowadzane wszystkie możliwe badania. W dodatku kontrole są co pół roku. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, naprawdę świetny lekarz! Polecam!

Witam' właśnie jestem po zabiegu wycięcia torbiela i stanowczo odradzam szpital i tego lekarza katastrofa, po spartaczeniu roboty odsyła do poradni przy szpitalnej a kobietę krwawiącą ze szwami w pochwie wysyła do pracy fizycznej.poza tym w szpitalu w łazienkach grzyb i nie ma nawet papieru toaletowego ,ruina stanowczo odradza tego lekarza to człowiek zimny bez serca.

Witam wszystkich anonimowych oceniających. Jestem po kilku konsultacjach u różnych lekarzy - wynik guz na jajniku, jajnik zniszczony, właśnie czekam na operację usunięcia tego czegoś, nie powiem każdy lekarz był przejęty, bo nie zbędna będzie operacja i już. Ok, pogodziłam się z tym bo to przecież nie koniec świata, jeszcze lewy jajnik sprawny jest i na pewno urodzę dziecko mojemu mężowi. Fakt jest taki, że tylko doktor Krystian zainteresował się badaniami krwi w kierunku ca 125 (oznaczenie markerów nowotworowych) dzięki temu będzie wiedział czy będzie mógł mnie operować w szpitalu w Tczewie czy może będzie konieczność wysłania mnie gdzieś indziej. Nigdy nie miałam operacji, ani nie byłam w szpitalu, a Pan doktor bez cienia uśmiechu czy sarkazmu wytłumaczył mi co mam ze sobą mieć, czego będę potrzebować, a na dodatek wyznaczył bardzo szybki termin operacji bo już na początek Maja (w Starogardzie zapisy są dopiero na Czerwiec). Wzbudził we mnie sympatię oraz zaufanie. Mam nadzieję, że operacja się uda bez powikłań i będzie wszystko dobrze. Zdecydowanie polecam Pana Krystiana!!! Ewelina z Tczewa

tego lekarza nie polecam zabił dwójke moich dzieci,żaden z niego lekarz jest tylko dobry jak wszystko jest dobrze

Dla mnie lekarz godny polecenia. Wiadomo - wszystkim nie dogodzi. Ja mam pozytywna opinie o nim, mimo iż zakładał mi spirale po pierwszej ciąży, która maiła być w 99% skuteczna, a skończyło się na drugiej ciąży. No ale nic nie daje 100%-go zabezpieczenia. To nie jego wina jak mogłoby się przypuszczać. Teraz mam dwójkę małych rozrabiaków (dzieli je rożnica 1,5 roku),które są całym moim światem. Jest OK.

Ten człowiek to rzeźnika a nie lekarz !!! Mało brakowało, a wyprawiłby mnie na tamten świat!!! Ostrzegam wszystkie kobiety przed tym człowiekiem!!! Powinien mieć zakaz wykonywania zawodu!!!

LEKARZ DLA KTOREGO LICZĄ SIĘ PIENIADZE A NIE PACJENTKI!NIE KIERUJE NA WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA KOBIET W CIĄŻY.NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

witam Lekarz ten jest jak każdy inny, nie wrto moim zdaniem inwestowąć w tego lekarza bo oprócz tego ze ma dobry sprzęt to wiedze ma jak każdy ginekolog. Poza tym nie potrafi obsługiwać chyba tego swojego USG bo w mojej ciąży pomylił sie prawie o kilogramw wadze dziecka:( przez to moja córeczka o mały włos by sie nie urodziła, naszczęscie dr dzieło-cierpiał zrobiła mi szybko cesarkę :). Poza tym sama położna stwierdziła po moim wyglądzie brzucha ze niemożliwe jest aby dziecko miało 3300-córeczka miała 4250:) i dodała ze zwirbulis pomylił ...

witam
Lekarz ten jest jak każdy inny, nie wrto moim zdaniem inwestowąć w tego lekarza bo oprócz tego ze ma dobry sprzęt to wiedze ma jak każdy ginekolog. Poza tym nie potrafi obsługiwać chyba tego swojego USG bo w mojej ciąży pomylił sie prawie o kilogramw wadze dziecka:( przez to moja córeczka o mały włos by sie nie urodziła, naszczęscie dr dzieło-cierpiał zrobiła mi szybko cesarkę :). Poza tym sama położna stwierdziła po moim wyglądzie brzucha ze niemożliwe jest aby dziecko miało 3300-córeczka miała 4250:) i dodała ze zwirbulis pomylił sie juz nie raz. Wiec w sumie nie polecam

Pan doktor to świetny fachowiec. Kiedy nie mogłam przez prawie 4 lat zajść w ciążę (chodziłam do innego lekarza) aż w końcu udałam się do Zwirbulisa. Od razu powiedział jak może mi pomóc, ile czasu to może trwać i jak on wyczerpie wszystkie możliwości to będę musiała leczyć się w Gdańsku. Dzięki niemu i metodom leczenia po 7 miesiącach zaszłam w upragnioną ciążę.