lek. dent. Krystyna Berdziklek. dent. Krystyna Berdzik - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Krystyna Berdzik

Od 1985 roku pracuję w zawodzie lekarza stomatologa.

Od 1985 roku pracuję w zawodzie lekarza stomatologa.
Wciąż doskonalę swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w wielu kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Aktualizuję wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat nowych materiałów, diagnostyki i sposobów leczenia. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, oferując mu nie tylko moje umiejętności, ale także cierpliwość, czas i zrozumienie.
A ponadto bardzo lubię moją pracę :)

Wykonywane badania:
- RTG

Znajomość języków obcych:
- niemiecki
- angielski

Jestem zadowolony z wizyty. Jako już nie młody mężczyzna trochę wstyd, ale zacząłem się bać stomatologów! a tu u dr Berdzik miłe zaskoczenie! Omówione co będzie robione, praktycznie bezboleśnie, Pani dr cały czas się upewniała czy wszystko ok, a i ja dzięki temu miałem większy komfort. Miła, uprzejma i dobry lekarz. Tak mnie zafascynowała, że postanowiłem tu gdzie ją znalazłem opinię napisać, czego zazwyczaj nie robię.

Naprawdę niesamowicie przyjemna Pani Doktor. Dużo czasu poświęca na wyjaśnienie wątpliwości. Rzetelna informacja o postępowaniu leczenia. A do tego uprzejma dla pacjentów :-)

Specjalista dla mnie po prostu świetny ! Bardzo miła Pani doktor - potrafi wszystko wytłumaczyć prostym i zrozumiałym dla pacjenta językiem ;) Serdecznie POLECAM!!:)

Poszłam z córką do Pani dr Berdzik z tzw polecenia. Jestem zawiedziona strasznie. Na 2 leczone zęby mleczne oba były do poprawki całe szczęście już u innego dentysty. Drugi ząb do tego stopnia był źle zrobiony ze pod pląbą była ropa. Chyba nie trzeba mówić jaki to był ból dla dziecka :/ Jeden ząb zacząć boleć po 2 tygodniach a drugi po 1,5 miesiąca wiec to nie był odległy czas od leczenia. Poza tym traktowanie małego pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Pani dr nie potrafi powstrzymać emocji. Sprawy osobiste zostawia się poza miejscem pracy a nie wyżywa na dziecku. Dodam że córka należy do dzieci które cierpliwie siedzą na fotelu dentystycznym. Nie polecamy tej Pani dentystki.

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent był spokojny i aby go nie bolało. Dało się odczuć ciepłe podejście Pani doktor. Polecam Panią Berdzik, wiedza, spokój, podejście do pacjenta, a sam gabinet w sobie czysty i schludny. Pozdrawiam Łukasz

do pani doktor na wizyty chodzę od lat, zawsze jest pogodna i profesjonalna, nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń, polecam