Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.

Miałam dolegliwości z nerkami i z pęcherzem. Kilku lekarzy, u których byłam, postawiło sprzeczne diagnozy i nie było poprawy w leczeniu. Pani dr zbadała mnie i zrobiła wnikliwy wywiad. Zaleciła mi leczenie, które nareszcie pomogło. Od tego czasu jestem jej pacjentką. Imponuje mi swoją wiedzą medyczną i wielkim zaangażowaniem. Będę ją polecać znajomym.

Pani dr to jeden z niewielu specjalistów, którego z pełnym przekonaniem polecam. Szczegółowo bada i wyjaśnia problem. Nie bagatelizuje objawów. Rozpisuje długoterminowe kuracje, które leczą i zapobiegają nawrotom. Nie okazuje zniecierpliwienia podczas badania, które nie należy do najprzyjemniejszych. Przy tym jest niesamowicie sympatyczna, ciepła i wyrozumiała. Jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc .Jest to bardzo dobry nefrolog i bardzo szanowany nie tylko przez pacjentów ale i innych lekarzy.

Byłam u Pani Doktor KRYSTYNY MYSZKI-BIJAK, bo od jakiegoś czasu miałam problemy z pęcherzem i bolały mnie plecy. Bardzo dokładnie mnie o wszystko wypytała, zbadała od stóp do głów, zleciła badania. Zaczęłam się leczyć wg jej wskazówek i w końcu moje wyniki się poprawiły i czuję się lepiej. Na pewno będę się u niej dalej leczyć, bo jeszcze żaden lekarz tak wnikliwie się mną nie zajął.

Byłem w tym gabinecie kilka razy i nigdy sie nie zawiodlem, mialem problemy z układem moczowym. polecam pania doktor innym i pozdrawiam.

U Pani dr Krystyny leczę się od bardzo wielu lat -Pani dr jest wyjątkowa - zawsze uśmiechnięta, dowcipna, profesjonalna - swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża innych a i wizyta jest mniej stresująca. Goraco polecam. Jadwiga

To jest doskonale wykształcony lekarz przeurocza pani, bardzo błyskotliwa, uwielbiam ją bo skutecznie mnie leczy, bardzo solidna. A wcześniej nie chciał nikt mi pomóc bo lekarze uważali że nic mi nie ejst. Po prostu się nie znali

Doktor Krystyna Myszka-Bija to naprawdę lekarz z powołania. Poszłam do PAni doktor tylko po recepty , a pani dr dokładnie mnie zbadała i zrobiła szczegółowy wywiad, zleciła jeszcze dodatkowe badania. Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Marta

jestem zdrowa a to wszystko dzięki Niej. Jestem bardzo wdzięczna pani Doktor i szczęśliwa, że skończył się mój koszmar związany z chorobą pęcherza. Polecam JĄ jako godnego uwagi specjalistę i wysokiej klasy nefrologa !!!

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat i nigdy nie zdarzyło mi się żebym usłyszała o niej niepochlebną opinię. Zawsze cierpliwa, jasno wszystko tłumaczy, z empatią. Wizyta trwa ok. godziny, bo doktor zawsze ma czas dla pacjenta i dokładnie go bada. Cierpliwa i otwarta na ludzi. Gorąco polecam, chociaż lepiej, byśmy byli zdrowi :)

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

50-421 Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
Wrocław