Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Nic dodać nic ująć. Lekarz z powołania ,tylko szkoda ,ze inni nie biorą z niej przykładu.... tak jak Ona nie bada nikt. Mam nadzieję ,że kiedyś to się zmieni, oby jak najszybciej .Polecam.

Pani doktor Krystyna jest cudowną, wspaniałą, pełną empatii kobietą, a także świetną i niezwykle kompetentną lekarką. Jestem Panią doktor zachwycona.

BARDZO DOBRA DR, z wizyty jestem bardzo zadowolona. PANI DR wypytuje dokładnie o wszystkie szczegóły związane ze zdrowiem żeby poznać przyczynę problemu. Jestem b. pozytywnie zaskoczona i zadowolona. polecam panią dr z CDM MEDIX

dobry i wyczerpujący kontakt pacjent-lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania, wizyta bardzo długa i zaskakująco kompleksowa, zleca badania. Polski doktor Haus w spódnicy :))) polecam.

Doktor Krystyna Myszka-Bija to naprawdę lekarz z powołania. Poszłam do PAni doktor tylko po recepty , a pani dr dokładnie mnie zbadała i zrobiła szczegółowy wywiad, zleciła jeszcze dodatkowe badania. Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Marta

Bardzo dobra lekarka, rzeczowa i patrząca na pacjenta "całościowo" (przynajmniej w moim przypadku tak było) i przy tym bardzo miła. Wyjaśnia wyniki badań , stawia właściwą diagnozę. Dziękuję jeszcze raz za konsultacje.

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat i nigdy nie zdarzyło mi się żebym usłyszała o niej niepochlebną opinię. Zawsze cierpliwa, jasno wszystko tłumaczy, z empatią. Wizyta trwa ok. godziny, bo doktor zawsze ma czas dla pacjenta i dokładnie go bada. Cierpliwa i otwarta na ludzi. Gorąco polecam, chociaż lepiej, byśmy byli zdrowi :)

Świetny lekarz, sympatyczna, rzetelna, pomogła mi wrócić do pełnej sprawności po przeszczepie nerki.

Jako jedyna odkryła przyczynę mojego nadciśnienia- chore nerki. Wcześniej leczyłam sie przez kilka lat u innych specjalistów, którzy przepisywali mi końskie dawki różnych leków i bez efektu bo nie znali przyczyny moich dolegliwości. Doktor Myszka-Bijak zrobiła odpowiednie badania i zmieniła leki. Gdybym do niej nie trafiła, pewnie skończyłabym na dializach. Bardzo ją polecam

Super lekarka - wyleczyła mi raka pęcherza, obecnie czuję sie wspaniale - lekarz kontaktowy, potrafi rozładować napięcie i stres