Krystyna Błachnio

1,9
2,1
1,6
1,6

nie polecam! dziecko bało się iść na kolejne wizyty. ocena pacjenta przez pryzmat portfela, wykształcenia, statusu.

pani błachnio (na dużą literę nie zasługuję) nie powinna ani uczyć ani leczyć. Wymaga od kogoś czegoś, czego sama nie posiada, uważając się za damusie, która pozjadała wszystkie rozumy. Obraża, krzyczy, wyzywa, poniża, znęca się psychicznie. Radzę się bardzo dobrze zastanowić, czy aby na pewno ktoś chce mieć z nią do czynienia... gdy pani Uczona powie, że Twój syn lub córka jest beznadziejna/y i że traci tylko niepotrzebnie czas. Oczywiście jeżeli chodzi o terapię to patrzy tylko na kasę. Zero poświęcenia i oddania pacjentowi! P.S. Proszę się dobrze ubrać na wizytę, zdjąć wszelkie dodatki oraz najlepiej mieć naturalny kolor włosów... przy okazji podać kawkę i ciasteczko chociaż to nie zawsze pomaga.

Powyższe negatywne komentarze jak sądzę są autorstwa leniwych studentów!Pani Błachnio skutecznie stara się trzymać odpowiedni poziom nauczania logopedii,więc i wymagania nie powinny być dla studentów czymś dziwnym.Szanując wykładowcę, siebie samego i czas obojga ucz się!!!!Unikniesz przynajmniej popełniania błędów, bo w komentarzach jest ich mnóstwo - poznać zaangażowanie studentów pedagogiki. Pani Błachnio jest ok dla tych, którzy swoją postawą prezentują postawę przyszłego pedagoga odpowiedzialnego i oddanego drugiemu, najczęściej zależnemu od niego człowiekowi.

Chciałabym wypowiedzieć się jako studentka. Bardzo nieprzyjemna osoba!!!! Wypowiada się na temat życzliwości do innych ludzi a sama jest bardzo nie miła!!!

bardzo nieprzyjemna osoba, mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam tej Pani na swojej drodze!!!!!!!!!!!!!!!!!11

strasznie niemiła kobieta, wredota wypisana na twarzy

strasznie niemiła kobieta, wredota wypisana na twarzy

Zdecydowanie polecam! Mam nadzieję, że pojawią się tutaj wpisy równie jak ja zadowolonych z terapii rodziców!

Szanowni czytelnicy, dr Błachnio jest osobą która zdecydowanie nie powinna pracować już w zawodzie. W swojej terapii wykorzystuje jedynie dorobek sprzed ponad 30 lat. Nie jest osobą kompetentną, dla której najważniejszy jest pacjent, lecz zwraca uwagę tylko na własne odczucia. Zgadzam się z poprzednikami wyrażającymi negatywne opinie. Dodatkowo można w ocenie zwrócić szczególną uwagę na opinie byłych studentów. Logopeda powinien charakteryzować się wysokim poziomem empatii (co zresztą w swojej najnowszej książce podkreśla K. Błachnio), jednak tej osobie zupełnie jej brak.

STRASZNA KOBIETA!!!! OPOWIADA O NISKIEJ KULTURZE INNYCH OSÓB A SAMA ZACHOWUJE SIĘ JESZCZE GORZEJ!!

jest okropnym człowiekiem nigdy nie poszła bym do niej z moim dzieckiem!!!miałam tą nieprzyjemność uczęstrzać na jej wykłady na studiach to był horrrror