lekarz Krystyna Boroń

Pediatra

Wiedza, doświadczenie i przede wszystkim miłe usposobienie Pani doktor to główne zalety. Godna polecenia pod każdym względem. Moja córeczka jest pod opieka Pani doktor od urodzenia i nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty. Zawsze poświęcam nam mnóstwo czasu i wszystko dokładnie tłumaczy :-)

Pani Boroń leczy mnie od kilkunastu lat. Przywykłem do tego, że lekarz najpierw dokładnie mnie bada, potem tłumaczy co mi jest, następnie przepisuje konieczne leki tłumacząc po co są i jak będą działały, określa mniej więcej termin kiedy wrócę do zdrowia. Jak wychodzę od takiego lekarza to już na korytarzu czuję się o połowę lepiej - dobrze poinformowany, dobrze potraktowany. Aktualnie muszę leczyć się u innych lekarzy i jedno jest pewne - ciężko znaleźć kogoś takiego jak Pani Boroń. Z czystym sumieniem mogę polecić. Zdaża się, bardzo rzadko, że ktoś ma uwagi do Pani doktor z kategorii nadgorliwość lub zbyt szybka reakcja. Dla mnie to tylko sygnał, że Pani doktor trzyma rękę na pulsie i jeżeli nawet podejmuje nagłe i zdecydowane działania, które potem wydają się nie do końca potrzebne, to widocznie istniał cień ryzyka, któremu trzeba było zapobiec.

BARDZO DOBRY LEKARZ:)DO POLECENIA,JEŚLI BY JEJ NIE ZALERZAŁO NA DOBRU DZIECI TO WIZYTA TRWAŁA BY NA CZAS A ONA POŚWIĘCA TYLE CZASU PACJENTOWI ILE TRZEBA..,A NIE TAK JAK W OŚRODKU ZDROWIA:|..!MOJE DZIECIACZKI SZYBKO ZDROWIEJĄ ZAWSZE DOBRZE DOBRANE LEKI I NIE KONIECZNIE FASZERUJE ANTYBIOTYKAMI..A TO CENNA UWAGA!!!SUPER POLECAM

bardzo dobre metody leczenia dziecko zostało wyleczone jestesmy zadowoleni

bardzo dobre metody leczenia dziecko zostało wyleczone jestesmy zadowoleni

Bardzo kompetentna i miło usposobiona osoba. Bardzo dobre podejście do dziecka i wyrozumiałość do rodziców :) Zdecydowanie świetny lekarz!!

Zdecydowanie świetny lekarz!!

Lekarz który leczy antybiotykami bo jest taka konieczność a nie na wszelki wypadek

W okolicy to chyba najlepszy z możliwych lekarz do polecenia

W okolicy to chyba najlepszy z możliwych lekarz do polecenia

Nie znam lepszego pediatry dla mojego dziecka. Pani doktor na medal :), wspaniałe podejście do dzieci. Już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie, jak nie trzeba nie faszeruje mojego dziecka lekami, wszystko zawsze dokładnie objaśnia.

Na początkowych wizytach nie miałam do niej żadnych zastrzeżeń, jednak z biegiem czasu zbyt nonszalancko stawia diagnozę, która w efekcie okazuje się nie trafna. Jednym słowem funduje rodzicom niepotrzebne stresy. Jej dewiza to szczepienia na wszelkie możliwe choroby. NIE POLECAM.

Lekarz wprowadziła w błąd i źle oceniła przyczynę. Wizyty kończyły się na ważeniu i mierzeniu dziecka oraz wypisywaniu recept.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Trzebinia"?

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
Toplowa 16
32-500 Chrzanów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trzebinia
ulica Harcerska 13
32-540 Trzebinia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Promocji i Ochrony Zdrowia"
ulica Piłsudskiego 226
32-555 Zagórze