lekarz Krystyna Doellinger

1,1
1,1
1,3
1,3

Jakim cudem pani doktor jeszcze pracuje?

Jakim cudem pani doktor jeszcze pracuje?

Ta pani doktor nie potrafi nawet recepty wypisać ,a co dopiero leczyć pacjenta.. Nie polecam.

potwiedzam miałam wypadek samochodowy pani doktor na zdjęciu nie zauważyła nic niepokojącego a jak się potem okazało w innym szpitalu noga była połamana w trzech miejcsach przeleżałam trzy tygodnie w szpitalu a gips na całej nodze nosiłam przez cztery miesiące bo złamanie było poważne ona nie umie nawet ściągnąć wody z kolana to nie jest lekarz kto jej wał dyplom

Tak to prawda potwierdzam twoja opinie. Moim zdaniem taki lekarz to nie lekarz i nie powinien być lekarzem!!!!!

Pani doktor jest niekompetentna. Gdy przyszedłem do niej z bólem kolana, to w końcu stwierdziła, że jestem symulantem ponieważ na zdjęciu rentgenowskim nic nie wyszło, a w końcu inny doktor stwierdził, że mam zerwane więzadła w kolanie i wysłał na rezonans. Ludzi traktuje jak "bydło", wrzeszczy na pacjenta, gdy przeszkodzi jej w piciu herbaty.