lekarz Krystyna Drobny

Pediatra

Świetna lekarka!!!! Od dziecka chodzę tam ja i mój brat, a teraz także już moja druga córa. Uwielbiam panią doktor za zachowywanie zimnej krwi, nie wyszukiwanie problemów, za konkretne podejście do problemu, jeżeli już jakiś zaistnieje i pamiętanie pacjentów ( podczas każdej wizyty czuję się jakbym ostatni raz była dzień wcześniej ). A przede wszystkim dlatego, że antybiotyk to ostateczność, a nie pierwszy wyspisywany lek. Polecam jak najabrdziej!!!!

BARDZO DOBRA LEKARZ !!!! PLECAM !!!! WYPROWADZIŁA MI DZIECKO Z CIĘŻKIEGO ZAPALENIA OSKRZELI,GDZIE INNA LEKARZ STWIERDZIŁA IŻ W TYM PRZYPADKU POMOŻE TYLKO SZPITAL :( OBESZŁO SIĘ BEZ SZPITALA :)))

Wciąż poszukujesz "Pediatra Oława"?

Gazowa 7
Strachowicka 58a
54-512 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej s.c. - Szpital
ulica Rajska 73
54-028 Wrocław
Kamienna 22 lok. 1

Iwaszkiewicza 23/2
55-200 Oława

Niepubliczny Ośrodek Opieki Zdrowotnej "NEX-MEDICAL"
ulica Kolejowa 19
58-160 Świebodzice
ulica Wiktora Brossa 8
53-134 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AGA-MED"- Andrzej Sroka
Strzelce 36a
58-124 Strzelce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oławskie Centrum Medyczne "OMEGA" s.c.
ulica Bolesława Chrobrego 23b
Gminny Ośrodek Zdrowia w Żórawinie