dr Krystyna Feliks-Kubilas

Ginekolog

Zmieniłam " dobrego" lekarza w moim środowisku ( u którego wszystko było OK) i trafiłam do pani Feliks- Kubilas. O razu było rozpoznanie choroby, skierowanie na badania i leczenie. Nie odmawia pomocy i odpowiada na każde pytania.

Co tu dużo gadać moim zdaniem jedna z lepszych ginekologów w Krapkowicach.Uprzejma ,wytłumaczy, nigdy mnie nie zbywa gdy podpytywałam o problemy

bardzo miła pani, badanie przeprowadziła delikatnie, wyjasniła przyczynę takiego stanu zdrowia, sama zaproponowała cytologię i USG, przepisała dobre leki. Polecam