lekarz Krystyna Fidryk

Endokrynolog, Ginekolog

Pani dr minęła się z powołaniem. Powinna siedzieć z dala od ludzi. Na prawdę nie rozumiem czemu takie osoby wybierają ten zawód. Od samego wejścia osoba roszczeniowa, o antypatycznym usposobieniu, aroganckiej postawie. W jakim celu przychodzi się na wizytę do tej pani? Właśnie do tej pory się zastanawiam. Zadałam 1 rzeczowe pytanie, na które nie uzyskałam odpowiedzi.Trafiłam do tej osoby tylko dlatego, że moja Pani dr była nieobecna.Nie uzyskałam żadnej informacji. Moje wyniki badań nie zostały w żaden sposób zinterpretowane i wyjaśnione. Kobieta sfrustrowana,skrzywdzona i nieszczęśliwa,ale to nie zwalnia jej z obowiązku bycia uprzejmym dla pacjenta tym bardziej, że nic złego nie zrobiłam. Stawiłam się na wizytę punktualnie, nie zarzucałam bezsensownymi pytaniami,byłam uprzejma i miła. Nie daj Boże płacić za taką wizytę i to jeszcze niemałe pieniądze! Odradzam i polecam tej pani zainwestować w dobrego psychoterapeutę i doedukowanie się skoro nie potrafi udzielać żadnych informacji.

Dramat!!! Kobieta bardzo nieuprzejma, zero empatii. Nie wytłumaczyła dokładnie, wizyta trwała może 5 minut. Nigdy więcej wizyty u tej Pani. Nie polecam.

Totalna porażka, nigdy nie chodźcie do tej lekarki. Pani doktor pomylila pacjentów. Wchodząc podałam nazwisko, ale lekarka wszystkie skierowania na badania wypisała zupelnie na inna osobe 20 lat starszą. Czyli mowiąc że wszystko jest ok, patrzyła do karty zupełnie innego pacjenta. !!!! Zero empatii, zero kontaktu z pacjentem. Odradzam wizyte u tej Pani.

Totalna porażka, nigdy nie chodźcie do tej lekarki.
Zero empatii, zero kontaktu z pacjentem. Odradzam wizyte u tej Pani.