Krystyna Filar

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Pani Dr Filar polecony mi przez przyjaciolke z Gdanska okazal sie wyjatkowy. Recepcjonistka byla zawsze uprzejma gdy z Londynu zamawialem spotkania. W Gabinecie Dr Filar pozbylem sie wielu amalgamatow w ciagu dwoch posiedzen trwajacych do 3 godzin (Dr Anna Kurzynska). Dr Filar natomiast doskonale odbudowala zlamany zab trzonowy, ktory wymagal sporej pracy. Dentysta w Anglii, wyrazil opinie ze ten zab nadawal sie do usuniecia. Mialem tez kilka przyszyjkowych wypelnien. Otrzymalem doskonala porade na temat higieny jamy ustnej. Bardzo jestem wdzieczny Pani Dr Filar i Jej Gabinetowi za wspaniala opieke. Polecam ten Gabinet i Pania Doktor Filar bardzo goraco.

Juz od 15 lat prawie co roku przyjezdzamy przyjezdzamy ze Szwecji do pani doktor. Profesjonalne leczenie i wspaniala doktor, bardzo polecamy.

Pani doktor jest jedyną spośród 4 stomatologów, która przyjęła mnie kilka lat temu z ogromnym bólem. Od tej pory wspólnie z mężem uczęszczamy na wizyty. Jak można poczekać z zębem, to nie otwiera go zbyt wcześnie. Będąc w ciąży 3 lata temu inny stomatolog chciał mi 8 zębów plombować, po czym kontrolując je u Pani Krystyny, nie było ani jednego godnego uwagi wiertełka. Po prostu poprzedni dentysta chciał mnie naciągnąć

Polecam, świetny kontakt,kompetentna lecze się od 15 lat , i tak pozostanie. Marzena

Chodze do Pani dr Filar od dwoch lat i jest jak dotad jedynym stomatologiem, ktoremu ufam z moimi zebami. Bylam u wielu lekarzy i plaby czesto wypadaly ale odkad chodze do Pani Filar glownie wracam tylko na wizyty kontrolne. Gabinet polozony jest w dogonym miejscu we Wrzeszczu dzieki czemu latwo mozna dojechac. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Protetyk Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog