lekarz Krystyna Filipowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor bardzo uprzejmie i z wyczuciem podeszła do mnie i mojego dziecka. Po dokładnym zbadaniu zleciła wizytę u specjalisty i był to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pani Doktor jest osobą godną polecenia, ponieważ szanuje pacjenta, poświęca mu tyle czasu, ile potrzeba ze względu na dolegliwość i kontekst psychologiczny. Ma poczucie humoru, jest empatyczna, kulturalna. Traktuje pacjenta jako osobę a nie przypadek.

Niestety muszę zgodzić się z przedmówczynią. Błędne diagnozy, nieumiejętność interpretacji badań laboratoryjnych (!!??) oraz wydawanie diagnoz na "oko": "z pani tarczycą wszystko ok" (po zerknięciu na szyję). Specjalistyczne wykazało niestety co innego. Chyba od dawna już nie wie, co w medycynie piszczy. Nie polecam i zmieniam.

zmieniam.

Antybiotyk po 3 dniach kataru bez dodatkowych badań, dziecko w stanie dobrym.... dziękuję nie wrócę. Przedpotopowe metody i stosowane leki. Nie polecam.