super Laryngolog i dla dzieciaków i dla dorosłych. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa i posiadająca właściwe podejście do nich.

Doskonałe leczenie bez strachu,a nawet bezbolesne. Maksymalna estetyka pracy Przystępne ceny ! Polecam w 100%-ach Frączkowską.

Właśnie wróciłam z wizyty u dr Frączkowskiej. Jestem zachwycona panią doktor.Bardzo miła dla pacjentów, skraca dystans pacjent-lekarz. Czułam się jakbym znała ją od lat. Ma bardzo ludzkie podejście do pacjentów. Starszych traktuje z szacunkiem. Polecam , Luiza

Świetna specjalistka. Pomogła naszej córce. Problemy z górnymi drogami oddechowymi na szczęście nie powracają. Jesteśmy pewni że zawdzięczamy to doktor Frączkowskiej , jej trafnej diagnozie i skutecznemu leczeniu. Dziękujemy :)

Dzień dobry witam serdecznie polecam laryngolog Krystynę Frączkowską z CDM MEDIX na pl. Hirszfelda 17 . Pani laryngolog jest kompetentna , prawidłowo diagnozuje,stosuje nowoczesne metody leczenia.

Korzystam z leczenia od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Frączkowskiej, sprawnie i bezboleśnie. Znajomi chodzą Doktor również z dziećmi . Polecam .....!!!

Pani Krystyna Frączkowska jest lekarzem z powołania dla niej najważniejsze jest dziecko; bada bardzo dokładnie, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor pozdrawiam

W gabinecie zaskoczyła mnie fachowa pomoc i wiedza pani Frączkowksiej. Miałam przeprowadzane badanie uszu i zatok. Od razu postawiła mi diagnozę. Mila obsluga i fachowość to wizytówka Pani doktor, którą gorąco polecam!

Dzięki pani doktor już kilka lat funkcjonuję bez problemów z górnymi drogami oddechowymi. To bardzo dobry specjalista. Zawsze kompetentna !!!POLECAM!!!

dzięki Pani Frączkowskiej widzę spore postępy w leczeniu moich zatok przynosowych, w przeciwieństwie do paru innych "specjalistów", jakich odwiedziłam wcześniej. Cecylka

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4