Bardzo dobry lekarz, chodzę do niej do Medixu i jestem bardzo zadowolona. Mojego syna wyleczyła mi w ciągu tygodnia, zawsze jak coś się dzieje to doskonale trafia w leki. Bardzo miła i uprzejma. POLECAM!!

BARDZO DOBRA SPECJALISTKA,BYŁAM TAM Z DZIECKIEM I WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ MIŁO I WESOŁO. U DZIECKA PANI DOKTOR SZYBKO ZDJAGNOZOWAŁA PROBLEM. A MĄŻ PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE NASTĘPNYM PACJENTEM. BARDZO MIŁA OBSŁUGA W RECEPCJI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH - WŁADYSZEWSCY.

Pani doktor Frączkowska jest niezmiernie doświadczonym specjalistą. Ratuje niejedno ludzkie życie !!!

SYMPATYCZNA, CIEPŁA, ROZMOWNA, WSZYSTKO WYJAŚNIAJĄCA. KORZYSTAM CZĘSTO Z WIZYT. POLECAM PANIĄ FRĄCZKOWSKĄ

Najlepszy lekarz jaki prowadził nasze dziecko. Śmiało można Panią doktor polecić. Ja mam całkowite zaufanie do Pani doktor. Oprócz wiedzy ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecamy - rodzice Nikoli z Wrocławia.

Jeden z najfajniejszych lekarzy, jakich miałam okazję spotkać, miła i kompetentna. Wykonuje swoją pracę najlepiej, jak potrafi. Chciałam tylko dodać, że płukanie uszu pomogło. D Z I Ę K U J Ę.

Cenię Panią Doktor za wysoką kulturę osobistą. Nigdy nie odmawia pomocy, bardzo dokładnie informuje pacjenta o chorobie i przepisanych lekach, dobiera leki do możliwości finansowych pacjenta. Gorąco polecam

Pani dr Frączkowska dba o dobre samopoczucie każdej osoby, pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwym i kompetentnym lekarzem a to rzadkość w obecnych czasach. Gorąco polecam wszystkim!

PANI DOKTOR BARDZO KOMPETENTNA, SYMPATYCZNA I DELIKATNA (CO DLA MNIE BYŁO BARDZO WAŻNE BO SPOTKAŁAM SIĘ JUŻ NIE RZA Z INNYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA). POLECAM SKORZYSTANIE Z WIZYTY.

Bardzo sympatyczna, ma podejście do pacjenta. W swojej rzeczowości wytłumaczy wszystko przejrzyście. Bardzo dobry lekarz :) I choć z natury nie lubię lekarzy tej lekarce wiem że mogłabym zaufać.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4