Do CDM Medix trafiłem z polecenia i jestem już spokojny o moje zdrowie. Doktor Frączkowska jest laryngologiem godnym polecenia!!! Pozdrowienia dla Pani Krystyny , której ręce dosłownie leczą :).

Dr Frączkowska jest według mnie (i nie tylko.....) wspaniałym lekarzem, lekarzem z powołania. Zawsze pamięta pacjenta a jej sposób leczenia jest skuteczny i efektywny. Polecam z całego serca !!!

miła i konkretna lekarka, dokładnie bada, dokładnie wytłumaczyła mi przebieg leczenia, który był czasochłonny bo miałam bardzo chore zatoki ale na szczęście mam już to za sobą. polecam

Polecam Panią Krystynę za jej podejście do mojego syna i udzieloną nam fachową pomoc. Cały czas jesteśmy w kontakcie z Panią laryngolog i polecam ją także innym.

bardzo skuteczna, bardzo mila, bardzo kompetentna,Zastsowała jeden lek który w zasadzie odrazu zadzialal tak ze nie musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Dla mnie idealna, bo pomogła

przesympatyczna lekarka, mój synek od razu ją polubił :) szybko postawiła dobrą diagnozę i wprowadziła trafne leki dzięki czemu Jaś nie cierpiał długo, polecamy i pozdrawiamy

Obsługa w przychodni na naprawdę wysokim poziomie. Lekarz szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania. Wszystkie badania wykonywane na miejscu w szybkim czasie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Dla młodych i starych, dla małych i dużych. Dzieci się Jej nie boją - bynajmniej moje. Dorośli mają zaufanie - bynajmniej ja. Lekarz, który pomaga na wszystko!

Cudowna Laryngolog. Wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz. Wizyta u Pani Doktor to przyjemność zarówno dla dziecka jak rodziców. Gdybyśmy mieli więcej takich specjalistów świat byłby lepszy

Doskonały lekarz! szybka diagnoza: bakteria w gardle, następnie dobre leczenie i wszystko już ok. Oprócz tego pani doktor jest inteligentna i z poczuciem humoru. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4