Doktor Frączkowska nie raz ratowała mnie z opresji. Pani Krysia jest przemiła i zna sie na rzeczy :) Przychodnia Medix jest odpowiednia dla wymagających pacjentów. Zaglądam do nich regularnie, i jestem zadowolona. Pani Doktor wie jak leczyć i jak traktować pacjenta!!!!!!!!!.

Byłam u Pani doktor w Centrum MEDIX na pl. Hirszfelda 17. Pani doktor to bardzo mądry lekarz, szybko stawia dobre diagnozy i skutecznie leczy. Ostatnio miałam problem z uchem, Pani doktor ma chyba rentgen w oczach, bo wystarczy ,że spojrzy i już wie co dolega. Po 2 dniach wróciłam do zdrowia

super Laryngolog i dla dzieciaków i dla dorosłych. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa i posiadająca właściwe podejście do nich.

Właśnie wróciłam z wizyty u dr Frączkowskiej. Jestem zachwycona panią doktor.Bardzo miła dla pacjentów, skraca dystans pacjent-lekarz. Czułam się jakbym znała ją od lat. Ma bardzo ludzkie podejście do pacjentów. Starszych traktuje z szacunkiem. Polecam , Luiza

Doskonałe leczenie bez strachu,a nawet bezbolesne. Maksymalna estetyka pracy Przystępne ceny ! Polecam w 100%-ach Frączkowską.

Świetna specjalistka. Pomogła naszej córce. Problemy z górnymi drogami oddechowymi na szczęście nie powracają. Jesteśmy pewni że zawdzięczamy to doktor Frączkowskiej , jej trafnej diagnozie i skutecznemu leczeniu. Dziękujemy :)

Dzień dobry witam serdecznie polecam laryngolog Krystynę Frączkowską z CDM MEDIX na pl. Hirszfelda 17 . Pani laryngolog jest kompetentna , prawidłowo diagnozuje,stosuje nowoczesne metody leczenia.

Pani Krystyna Frączkowska jest lekarzem z powołania dla niej najważniejsze jest dziecko; bada bardzo dokładnie, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor pozdrawiam

W gabinecie zaskoczyła mnie fachowa pomoc i wiedza pani Frączkowksiej. Miałam przeprowadzane badanie uszu i zatok. Od razu postawiła mi diagnozę. Mila obsluga i fachowość to wizytówka Pani doktor, którą gorąco polecam!

Korzystam z leczenia od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Frączkowskiej, sprawnie i bezboleśnie. Znajomi chodzą Doktor również z dziećmi . Polecam .....!!!