Świetny lekarz, bardzo miła i bardzo lubiąca dzieci. Zawsze ma dobre słowo i uśmiech, choćby była bardzo zmęczona. Z synkiem chodzimy do Medixu już ok półtora roku, jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i jest lepiej, doktor stara się unikać antybiotyków i wyleczyć małego pacjenta wszelkimi innymi metodami za co jestem jej wdzięczna, bo moje dziecko do wycięcia migdałka już się całkiem sporo antybiotyków wybrało. Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza zarówno dla dziecka jak i dla osoby dorosłej. Jeden z niewielu lekarzy, którym ufam.

Doktor Frączkowska nie raz ratowała mnie z opresji. Pani Krysia jest przemiła i zna sie na rzeczy :) Przychodnia Medix jest odpowiednia dla wymagających pacjentów. Zaglądam do nich regularnie, i jestem zadowolona. Pani Doktor wie jak leczyć i jak traktować pacjenta!!!!!!!!!.

Byłam u Pani doktor w Centrum MEDIX na pl. Hirszfelda 17. Pani doktor to bardzo mądry lekarz, szybko stawia dobre diagnozy i skutecznie leczy. Ostatnio miałam problem z uchem, Pani doktor ma chyba rentgen w oczach, bo wystarczy ,że spojrzy i już wie co dolega. Po 2 dniach wróciłam do zdrowia

super Laryngolog i dla dzieciaków i dla dorosłych. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa i posiadająca właściwe podejście do nich.

Doskonałe leczenie bez strachu,a nawet bezbolesne. Maksymalna estetyka pracy Przystępne ceny ! Polecam w 100%-ach Frączkowską.

Właśnie wróciłam z wizyty u dr Frączkowskiej. Jestem zachwycona panią doktor.Bardzo miła dla pacjentów, skraca dystans pacjent-lekarz. Czułam się jakbym znała ją od lat. Ma bardzo ludzkie podejście do pacjentów. Starszych traktuje z szacunkiem. Polecam , Luiza

Świetna specjalistka. Pomogła naszej córce. Problemy z górnymi drogami oddechowymi na szczęście nie powracają. Jesteśmy pewni że zawdzięczamy to doktor Frączkowskiej , jej trafnej diagnozie i skutecznemu leczeniu. Dziękujemy :)

Dzień dobry witam serdecznie polecam laryngolog Krystynę Frączkowską z CDM MEDIX na pl. Hirszfelda 17 . Pani laryngolog jest kompetentna , prawidłowo diagnozuje,stosuje nowoczesne metody leczenia.

Pani Krystyna Frączkowska jest lekarzem z powołania dla niej najważniejsze jest dziecko; bada bardzo dokładnie, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor pozdrawiam

Korzystam z leczenia od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Frączkowskiej, sprawnie i bezboleśnie. Znajomi chodzą Doktor również z dziećmi . Polecam .....!!!