Pani dr Frączkowska dba o dobre samopoczucie każdej osoby, pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwym i kompetentnym lekarzem a to rzadkość w obecnych czasach. Gorąco polecam wszystkim!

Do CDM Medix trafiłem z polecenia i jestem już spokojny o moje zdrowie. Doktor Frączkowska jest laryngologiem godnym polecenia!!! Pozdrowienia dla Pani Krystyny , której ręce dosłownie leczą :).

Bardzo sympatyczna, ma podejście do pacjenta. W swojej rzeczowości wytłumaczy wszystko przejrzyście. Bardzo dobry lekarz :) I choć z natury nie lubię lekarzy tej lekarce wiem że mogłabym zaufać.

Dr Frączkowska jest według mnie (i nie tylko.....) wspaniałym lekarzem, lekarzem z powołania. Zawsze pamięta pacjenta a jej sposób leczenia jest skuteczny i efektywny. Polecam z całego serca !!!

Cenię Panią Doktor za wysoką kulturę osobistą. Nigdy nie odmawia pomocy, bardzo dokładnie informuje pacjenta o chorobie i przepisanych lekach, dobiera leki do możliwości finansowych pacjenta. Gorąco polecam

PANI DOKTOR BARDZO KOMPETENTNA, SYMPATYCZNA I DELIKATNA (CO DLA MNIE BYŁO BARDZO WAŻNE BO SPOTKAŁAM SIĘ JUŻ NIE RZA Z INNYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA). POLECAM SKORZYSTANIE Z WIZYTY.

Obsługa w przychodni na naprawdę wysokim poziomie. Lekarz szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania. Wszystkie badania wykonywane na miejscu w szybkim czasie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

bardzo skuteczna, bardzo mila, bardzo kompetentna,Zastsowała jeden lek który w zasadzie odrazu zadzialal tak ze nie musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Dla mnie idealna, bo pomogła

Polecam Panią Krystynę za jej podejście do mojego syna i udzieloną nam fachową pomoc. Cały czas jesteśmy w kontakcie z Panią laryngolog i polecam ją także innym.

przesympatyczna lekarka, mój synek od razu ją polubił :) szybko postawiła dobrą diagnozę i wprowadziła trafne leki dzięki czemu Jaś nie cierpiał długo, polecamy i pozdrawiamy