Cudowna Laryngolog. Wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz. Wizyta u Pani Doktor to przyjemność zarówno dla dziecka jak rodziców. Gdybyśmy mieli więcej takich specjalistów świat byłby lepszy

Doskonały lekarz! szybka diagnoza: bakteria w gardle, następnie dobre leczenie i wszystko już ok. Oprócz tego pani doktor jest inteligentna i z poczuciem humoru. Polecam!

Przychylam się do pozytywnych opinii. Leczyłam się u p. dr. Krysi Frączkowskiej. Pani doktor wyleczyła moje krwawienia z nosa i jako jedyny laryngolog mi pomogła.

Najlepsza pani dr laryngolog z Medixu to pani dr Frączkowska. Uwielbiam tą panią, jest miła i dobrze leczy. Poza tym sam gabinet wygląda świetnie. Polecam!

Miałem zabieg prostowania przegrody nosowej i dzięki Pani dr Krystynie Frączkowskiej już nie chrapię! Świetny lekarz i bardzo dobrze, że na nią trafiłem.

Bardzo dobry specjalista a przy tym fajna osoba, której widać, że zależy na pacjentach. Bardzo miła wizyta. Polecam z całego serca.

Profesjonalizm i bardzo szeroka wiedza........ Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim rodzicom i ich dzieciom :) przesympatyczną Panią dr Krystynę Frączkowską :))

Pani doktor jest bardzo dobrym laryngologiem. Leczę u Niej swoje bliźniaki. Jestem bardzo zadowolona,Moje dzieci również.Z czystym sumieniem mogę polecić.

Po mojej infekcji nie ma już śladu, dr Frączkowska to b.dobry lekarz, mila, dobra komunikacja z pacjentem dobre wyniki leczenia polecam

Dr Frączkowska to mily i konkretny lakarz, badanie przeprowadzila bardzo sprawnie i delikatnie, wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Fajny fotel laryngologiczny :) Dziękuję