Profesjonalny gabinet, profesjonalna obsługa pacjenta, super podejście, osobiście jestem bardzo zadowolona z badan i leczenia. Wszystko jest ok. Polecam!

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Ma niesamowity kontakt z dziećmi. Byłam bardzo zadowolona kiedy zakończyliśmy leczenie z dużym sukcesem. Marta

Pani dr jest konkretna, fachowa, bardzo serdecznie polecam wszystkim rodzicom, bo ja jestem zachwycona efektami leczenia mojej córki. POLECAM

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor. Ogromnie przyjazny człowiek, otwarta, miła - po prostu i ludzka. Polecam gorąco.

Wspaniała kobieta, ma świetne podejście do dzieci, moja córeczka bardzo ją lubi. Całujemy Panią Doktor :)

Wiedza, fachowość, komunikatywność, kompetencja, kultura - oceniam wizytę na 6+ czyli bez zarzutu. Polecam panią dr

Bardzo fachowa i rzeczowa lekarka. Po badaniu szybko postawiła diagnozę i zaleciła dalsze postępowanie. Naprawdę polecam!!!

Dr Frączkowska to wspaniały lekarz, dokładny, konkretny, do tego ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam...

super lekarz, bardzo sympatyczna, kompetentna, jeden z lepszych lekarzy laryngologów, z którymi miałam jakikolwiek kontakt

Uprzejma i skutecznie leczy, nie podejmuje działań bez dokładnego zbadania przyczyny dolegliwości pacjenta. Polecam