Świetna specjalistka. Pomogła naszej córce. Problemy z górnymi drogami oddechowymi na szczęście nie powracają. Jesteśmy pewni że zawdzięczamy to doktor Frączkowskiej , jej trafnej diagnozie i skutecznemu leczeniu. Dziękujemy :)

Super laryngolog :):):)Naprawdę świetny lekarz. Super podejście do dzieci. Można powiedzieć,że właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam panią dr Frączkowską.

Pani Krystyna Frączkowska jest lekarzem z powołania dla niej najważniejsze jest dziecko; bada bardzo dokładnie, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor pozdrawiam

Pani doktor ma naprawdę bogate doświadczenie i ogromną wiedzę. Jestem pacjentką od jakiegoś czasu i bardzo sobie ją chwalę.

Polecam tego lekarza. Bardzo kulturalne podejście do pacjenta. Pomimo że byłem u tej pani dopiero 3 razy. Duża troska o pacjenta

Pani doktor Frączkowska jest niezmiernie doświadczonym specjalistą. Ratuje niejedno ludzkie życie !!!

Dzień dobry witam serdecznie polecam laryngolog Krystynę Frączkowską z CDM MEDIX na pl. Hirszfelda 17 . Pani laryngolog jest kompetentna , prawidłowo diagnozuje,stosuje nowoczesne metody leczenia.

Korzystam z leczenia od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Frączkowskiej, sprawnie i bezboleśnie. Znajomi chodzą Doktor również z dziećmi . Polecam .....!!!

SYMPATYCZNA, CIEPŁA, ROZMOWNA, WSZYSTKO WYJAŚNIAJĄCA. KORZYSTAM CZĘSTO Z WIZYT. POLECAM PANIĄ FRĄCZKOWSKĄ