Dr Frączkowska to wspaniały lekarz, dokładny, konkretny, do tego ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam...

Uprzejma i skutecznie leczy, nie podejmuje działań bez dokładnego zbadania przyczyny dolegliwości pacjenta. Polecam

Dr Frączkowska to mily i konkretny lakarz, badanie przeprowadzila bardzo sprawnie i delikatnie, wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Fajny fotel laryngologiczny :) Dziękuję

Polecam Panią Krystynę za jej podejście do mojego syna i udzieloną nam fachową pomoc. Cały czas jesteśmy w kontakcie z Panią laryngolog i polecam ją także innym.

Profesjonalny gabinet, profesjonalna obsługa pacjenta, super podejście, osobiście jestem bardzo zadowolona z badan i leczenia. Wszystko jest ok. Polecam!

bardzo skuteczna, bardzo mila, bardzo kompetentna,Zastsowała jeden lek który w zasadzie odrazu zadzialal tak ze nie musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Dla mnie idealna, bo pomogła

Przychylam się do pozytywnych opinii. Leczyłam się u p. dr. Krysi Frączkowskiej. Pani doktor wyleczyła moje krwawienia z nosa i jako jedyny laryngolog mi pomogła.

Pani dr Frączkowska dba o dobre samopoczucie każdej osoby, pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwym i kompetentnym lekarzem a to rzadkość w obecnych czasach. Gorąco polecam wszystkim!

Świetny lekarz, mogę polecić z całego serca tą laryngolog. Każdy inny lekarz, rozkładał ręce, czy stawiał dziwne diagnozy, dopiero Pani Frączkowska podeszła do mojego dziecka profesjonalnie i dzisiaj syn może cieszyć się już zdrowiem.

Najlepszy lekarz jaki prowadził nasze dziecko. Śmiało można Panią doktor polecić. Ja mam całkowite zaufanie do Pani doktor. Oprócz wiedzy ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecamy - rodzice Nikoli z Wrocławia.