lekarz Krystyna Gębicka-Szczygieł

Neonatolog, Pediatra

Polecam panią doktor jako matka trojga dzieci.Jest cierpliwa, miła i bardzo konkretna. Od dziesięciu lat mieszkam w innym mieście, jednak nie zdecydowałam się na innego pediatrę.

zamiesczone powyżej komentarze pochodzą od konkurencyjnej Pani doktor. cóż - internet cierliwy i wszystko zniesie. Oj nieładnie Pani doktor w ten sposób zwalczac konkutrencję. Zresztą z tej bazy nitrudno się domysleć kto jest inspiratorem...

Bardzo oschłe podejście do dziecka. Nie zleca podstawowych badan. Leczy objawy nie szuka przyczyn NIESTETY

Przepisuje drogie leki, zaznacza nie zamieniać , a aptekarz twierdził ,że sa tańsze odpowiedniki!