lekarz Krystyna Góral

Pediatra

3,9

byłem z synem na prywatnej wizycie więc moja ocena będzie troszkę nie obiektywna. Postanowiłem się jednak podzielić doświadczeniami. Miałem wątpliwą przyjemność z innymi lekarzami i przeważnie bylo dobrze dopóki się przychodziło na bilans i na szczepienie w innych wypadkach .... ach w człowieku gotuje. Pani Krystyna jednak troszkę poprawiła ogólny wizerunek pediatrów w Raciborzu. Jest bardzo miła, robi dokładny wywiad i jak na razie ma 100% skuteczność w diagnozowaniu dolegliwości synka. Bardzo dokładnie tłumaczy jak z dzieckiem postępować, tłumaczy co mogło być przyczyną choroby, dla mnie rewelacja aż się chce ...

Postanowiłem się jednak podzielić doświadczeniami. Miałem wątpliwą przyjemność z innymi lekarzami i przeważnie bylo dobrze dopóki się przychodziło na bilans i na szczepienie w innych wypadkach .... ach w człowieku gotuje. Pani Krystyna jednak troszkę poprawiła ogólny wizerunek pediatrów w Raciborzu. Jest bardzo miła, robi dokładny wywiad i jak na razie ma 100% skuteczność w diagnozowaniu dolegliwości synka. Bardzo dokładnie tłumaczy jak z dzieckiem postępować, tłumaczy co mogło być przyczyną choroby, dla mnie rewelacja aż się chce tam iść.
Wiem że Pani Krystyna przyjmuje też publicznie i mam nadzieję, że tam jej podejście do pracy jest podobne (mam zamiar się przenieść)

Ja niestety nie mam dobrego zdania o Pani Doktor, Mojej 2 miesięcznej córce, która dławiła się katarkiem i kaszlała tak, że miało się wrażenie, że płucka wypluje Pani doktor zdiagnozowała "Sapkę", czyli katarek z przegrzania dziecka po czym wypisała receptę na syrop n bazie alkoholu! (2 miesięcznemu dziecku -przypom.) Pani w aptece spytała mnie tylko czy jestem normalna, kiedy dowiedziała się że ten syrop mam małej podawać. Reszta bez komentarza.

Polecam matkom z małymi dziećmi. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej nad maluchami, jak również później nad dorastającymi dziećmi. Nie tylko leczenie ale również dorady w sprawach profilaktyki, to gwarancja zdrowia moich dzieci.

Jestem zadowolona z pani doktor pomogla mojemu dziecku gdy bylo chore i jak trzeba bedzie pojde jeszcze raz

Pani doktor bardzo w porządku, choć już nieco starsza i przygłuchawa.

Pani doktor bardzo w porządku, choć już nieco starsza i przygłuchawa.

Polecam p.Góralowa iż znam ja od 20 lat

Polecam p.Góralowa iż znam ja od 20 lat

jaki to lekarz który stwierdza że jeden pacjent mniej to mniej pracy. jest nieuprzejma i raczej powinna pomyślec o przejsciu na emeryture. Mam dwoje dzieci jestem czestym gośćiem w jej przychodni wiec wiem co mówie.