Krystyna Grzymała-Lubańska

Internista, Pulmonolog

1,3

Bardzo niesympatyczna pani doktor, lekarz ORZECZNIK ZUS. Od 10 lat chory na RZS ( reumatoidalne zapalenie stawów). 10 lat chemii metotreksat i sterydy choroba postępuje wiadomo w stawach kolanowych niema nic, pozrywane wiązadła. Stenoza kręgów jeden ma 7 mm nogi prawie sparaliżowane, kręgozmyk około 9 mm. Na wszystko Rezonanse Magnetyczne gdzie jeszcze więcej pisze o kolanach i kręgosłupie. ALE WEDŁUG PANI "LEKARZ" ORZECZNIK JESTEM ZDRÓW. (mam 61 lat i ponad 41 lat stażu.) Więcej taki orzeczników i więcej dla nich pieniędzy z naszych !!!!!!

Bardzo niesympatyczna pani doktor, lekarz ORZECZNIK ZUS.
Więcej taki orzeczników i więcej dla nich pieniędzy z naszych !!!!!!

Ja również byłem na komisji ZUS u doktor Krystyny Grzymały-Lubańskiej w Krakowie ul. Pędzichów. Podzielam opinię zawartą poniżej. W ciągu 3 miesięcy miałem 2 operacje: jedną na kręgosłup drugą na guza mózgu ponadto od 23 lat choruję na cukrzycę (4xdziennie insulina),zdarzało mi się tracić przytomność gdzie była wzywana karetka pogotowia. Choruję jeszcze na tarczycę, nadciśnienie tętnicze i boreliozę. Widocznie jestem jeszcze za zdrowy bo odmówiła mi świadczenia rehabilitacyjnego.

Podzielam opinię zawartą poniżej.

Przeciwklo tej pani składam pozew do Sądu i Izby lekarskiej. Taka osoba nie ma prawa byc lekarzem. Uzdrowiła osobe w 10 minut.orzekła zdolnosc do pracy i zabrała godnośc. Bez pieniedzy zyc sie nie da.

Przeciwklo tej pani składam pozew do Sądu i Izby lekarskiej.
Taka osoba nie ma prawa byc lekarzem.
Uzdrowiła osobe w 10 minut.orzekła zdolnosc do pracy i zabrała godnośc.
Bez pieniedzy zyc sie nie da.

Bardzo niesympatyczna pani doktor, lekarz ORZECZNIK Zus. Leczę się od 7 lat na nowotwór złośliwy, do tego mam nasilone stany depresyjne. Ona po 10 minutach ze mną stwierdziła, że nadaję się do pracy, i jestem do niej całkowicie zdolna. Przy tym drwiła i naśmiewała się ze mnie, mrucząc pod nosem, że jestem "leniem". Nie polecam!!! Ta pani nie nadaje się na lekarza w mojej ocenie. Jest całkowicie niesympatyczna.