Krystyna Grzymała-Lubańska

Internista, Pulmonolog

1,1

Lekarz orzecznik od wszystkiego czyli do niczego będzie orzekać w sprawie chorób kręgosłupa żenada śmiechna sali wstyd

Właśnie dostałam orzeczenie syna wydane przez tą panią dr. Syn niepełnosprawny od urodzenia wada genetyczna jak większość wie nie da się tego wyleczyć ale nie dla tej pani. Ok.dostal rente przyznała mu ale zaoczna bo ozdrowieje.nosz k... Naprawdę. Ja wiem ze syn ma 20 lat ale rozum 4 latka nie czyta nie pisze zaburzenia sensomotoryczne autyzm nadpobudliwość hipoglikemia celuakilia a to są tylko niektóre zaburzenia. Naprawdę wyzdrowiej!

Ojciec ponad 70 lat (48 lat przepracowane) , mający chorobę zawodową od 10 lat,wg pani „doktor” jest zdolny do pracy i nieodwracalne zmiany chorobowe cudownie się cofnęły , on sam wyzdrowiał i jest coraz młodszy. Dodam że ta pożal się Boże lekarz swoją opinię wystawiła na podstawie wymachów rąk do przodu, nie miała nawet dokumentacji z leczenia !! Przy tym obrażając ojca . On sam był w szoku bo od 10 lat staje co jakiś czas na komisji i nigdy nie spotkał się z czymś takim. Jak taki lekarz może pracować i orzekać. Dobrze byłoby złożyć pozew zbiorowy do Izby Lekarskiej bo widzę ze przypadek mojego ojca nie jest odosobniony .

Szanowna Pani doktor wystawiła orzeczenie o zdolności do pracy mojej ówcześnie żyjącej mamie, na podstawie niepełnej dokumentacji medycznej, nawet nie widząc mamy na oczy. Mama była już wtedy po operacji na otwartym sercu, ze sztuczna zastawka i bajpasami, po udarze mózgu, ze sparaliżowana prawa strona ciała. Nie mogła ruszać ręka ani mówić. Miała problem z podstawowymi czynnościami w funkcjonowaniu, kiedy dostała wyrok od szanownej pani doktor. Zaważyło to na dalszym losie mamy i ograniczeniem środków finansowych, które mogły pomoc jej w dalszym leczeniu. Mama zmarła pół roku od decyzji.

Bardzo niesympatyczna pani doktor, lekarz ORZECZNIK ZUS. Od 10 lat chory na RZS ( reumatoidalne zapalenie stawów). 10 lat chemii metotreksat i sterydy choroba postępuje wiadomo w stawach kolanowych niema nic, pozrywane wiązadła. Stenoza kręgów jeden ma 7 mm nogi prawie sparaliżowane, kręgozmyk około 9 mm. Na wszystko Rezonanse Magnetyczne gdzie jeszcze więcej pisze o kolanach i kręgosłupie. ALE WEDŁUG PANI "LEKARZ" ORZECZNIK JESTEM ZDRÓW. (mam 61 lat i ponad 41 lat stażu.) Więcej taki orzeczników i więcej dla nich pieniędzy z naszych !!!!!!

Bardzo niesympatyczna pani doktor, lekarz ORZECZNIK ZUS.
Więcej taki orzeczników i więcej dla nich pieniędzy z naszych !!!!!!

Przeciwklo tej pani składam pozew do Sądu i Izby lekarskiej. Taka osoba nie ma prawa byc lekarzem. Uzdrowiła osobe w 10 minut.orzekła zdolnosc do pracy i zabrała godnośc. Bez pieniedzy zyc sie nie da.

Przeciwklo tej pani składam pozew do Sądu i Izby lekarskiej.
Taka osoba nie ma prawa byc lekarzem.
Uzdrowiła osobe w 10 minut.orzekła zdolnosc do pracy i zabrała godnośc.
Bez pieniedzy zyc sie nie da.

Ja również byłem na komisji ZUS u doktor Krystyny Grzymały-Lubańskiej w Krakowie ul. Pędzichów. Podzielam opinię zawartą poniżej. W ciągu 3 miesięcy miałem 2 operacje: jedną na kręgosłup drugą na guza mózgu ponadto od 23 lat choruję na cukrzycę (4xdziennie insulina),zdarzało mi się tracić przytomność gdzie była wzywana karetka pogotowia. Choruję jeszcze na tarczycę, nadciśnienie tętnicze i boreliozę. Widocznie jestem jeszcze za zdrowy bo odmówiła mi świadczenia rehabilitacyjnego.

Podzielam opinię zawartą poniżej.

Bardzo niesympatyczna pani doktor, lekarz ORZECZNIK Zus. Leczę się od 7 lat na nowotwór złośliwy, do tego mam nasilone stany depresyjne. Ona po 10 minutach ze mną stwierdziła, że nadaję się do pracy, i jestem do niej całkowicie zdolna. Przy tym drwiła i naśmiewała się ze mnie, mrucząc pod nosem, że jestem "leniem". Nie polecam!!! Ta pani nie nadaje się na lekarza w mojej ocenie. Jest całkowicie niesympatyczna.