dr n. med. Krystyna Jałyńska-Kwiatkowska

Psychiatra, Seksuolog

byla cudownym chodzacym Aniołem na Ziemi!Anna

byla cudownym chodzacym Aniołem na Ziemi!Anna

Szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety bez rezultatu przepisywali jakieś leki które w ogóle nie były mi potrzebne, niestety niektórzy psychiatrzy sami mają coś z głową:) Pani dr Kwiatkowska była iskierką , która się pojawiła w tym trudnym dla mnie czasie. Dokładnie wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy po holistycznym spojrzeniu na sprawę dobrała leki- bardzo delikatne, najnowszej generacji i to co najważniejsze bardzo skuteczne. Pani doktor jest dla mnie wyjątkowym lekarzem, ponieważ nie skupia się tylko na pisaniu recept, ale czuć że naprawdę chce pomóc. Dużo rozmawiałyśmy, zadawała mi również "zadania domowe", a wszystko po to bym sama zrozumiała co jest przyczyną moich stanów. To lekarz, która chce dotrzeć do źródła schorzenia i wyeliminować je, a nie tylko załagadzać objawy. Szczerze polecam!

Jestem pacjentką Pani doktór 15 lat. Jest to wzór osobowościowy człowieka łączącego powołanie z niezwykła kompetencją, wiedzą i odpowiedzialnością. Rzeczowa, kompetentna i skuteczna! Polecam!

byłam z mamą chorą na chorobę ajzheimera, to była bardzo specjalistyczna wizyta,pani doktor to kobieta o wielkiej wiedzy ,uprzejmości i kulturze,poświęciła nam bardzo dużo czasu,obie jesteśmy bardzo zadowolone.To będzie nasz lekarz.Polecamy wszystkim.Doktor rzeczywiście tak jak mówią zna się na tym co robi.

Podziwiam pania dr Krystynę Jalyńska Kwiatkowską, chyle czoła przed nia, super mądra kobieta, przyjaznie nastawiona do ludzi. żeby wszyscy lekarze byli tacy to byloby super.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

nie nadaje sie moim zdaniem na seksuologa przynajmniej jesli chodzi o młodziez!!! nie polecam