lekarz Krystyna Janik

Neurolog

Pani doktor bardzo lekceważąco podchodzi do pacjenta największemu wrogowi nie życzę takiego lekarza ....

Jestem w szoku. Poszłam z bólami kręgosłupa z którymi borykam się od lat ale do tej pory leki przeciwbólowe, masaże, rehabilitacja od czasu do czasu. Radziłam sobie jak mogłam. Ale ból się nasila, występuje częściej i nie tylko jak do tej pory kręgosłup piersiowy ale także lędźwiowy. Chciałam poszukać pomocy i skonsultować się ze specjalistą. I... szok... niekompetencja, oschłość, brak wywiadu i informacja od pani doktor " jak mnie boli kręgosłup to biorę tabletkę przeciwzapalną i idę do pracy" a po informacji, że po tabletkach przeciwzapalnych boli mnie brzuch następuje stwierdzenie" to proszę iść do wewnętrznego bo ja pani NIE POMOGĘ" wychodzę na korytarz, rozmawiam z pacjentami jak przebiegła ich wizyta i wszyscy mówią to samo, że pani doktor mówi " że wiek, że każdego boli, że pesel mówi sam za siebie" Pani doktor jeśli mamy takich lekarzy to nie dziwię się, że mamy tyle zgonów... Przykre, że po tylu latach pracy i odprowadzaniu tyłu składek lekarz wewnętrzny u którego bylam był bardziej kompetentny od specjalisty i bardziej zainteresował się i wytłumaczył co dzieje się z kręgosłupem i skąd te bóle.

Jak sie chodzi prywatnie to mila i usmiechnieta jak na NFZ to oschla i niemila nie pyta jak sie pacjent czuje teraz w teleporadzie pyta w czym moze pomoc 😃 przepisuje leki i do widzenia. Nie polecam.

Nie bada, prawie nie prowadzi wywiadu z pacjentem, wypisuje tylko recepty. Wyniosła i oschła. Zawsze spóźniona.

Lekarz godny polecenia. Pani dr Janik jest bardzo dobrym specjalistą, zna się na rzeczy. Szczerze polecam!!!

naprawde swietny lekarz,lecze sie u tej pani doktor okolo 2o lat

naprawde swietny lekarz,lecze sie u tej pani doktor okolo 2o lat

bardzo dobry lekarz kompetentny i uprzejmy

bardzo dobry lekarz kompetentny i uprzejmy

Chyba jedyny lekarz, który ma cierpliwośc do mnie hehe :):) Pani doktor jest swietna polecam

Mysle ze juz nie trzeba komentowac wiecej daje 5+ polecam wszystkim!!

Mysle ze juz nie trzeba komentowac wiecej daje 5+ polecam wszystkim!!

Swietny Lekarz znajacy swoja prace swietnie opiekuje sie pacjetem kazdy wolny czas poswieca im na dyzurze