dr n. med. Krystyna Kizler-Sobczyk

Laryngolog, Otolaryngolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii w Szpitalu Czerniakowskim na stanowisku starszego asystenta.

Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Swietny specjalista, bardzo dobry kontakt z dziecmi, delikatnie badała mojego syna. Zawsze mnie stresuje badanie dziecka ze względu na różne przejścia ze specjalistami. Tutaj obyło się sprawnie i co najważniejsze bez płaczu dziecka

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, ma podejście do dzieci. Badanie przeprowadzone bardzo szybko, dzięki temu mały pacjent nie zdążył się nakręcić. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Bardzo dobry lekarz, świetnie podeszła do mojego dziecka, które boi się z założenia doktorów. Udało się pozbyć paskudnego zapalenia ucha, które spędzało nam sen z powiek.

Świetny lekarz, bardzo dużo empatii do pacjenta, Pani dr pomogła mi wyjść z wieloletniego problemu z zatkanymi zatokami! Bardzo dziękuję!

Brak kompetencji , nie miła kobieta patrząca na zegarek . Nie polecam . Na pewno nie przyjdę jeszcze raz do tej kobiety

Coś przykrego. biurokracja brak zaangażowania i przede wszystkim zero zyczliwości. wrogowi nie poleciłabym takiego lekarza. Dziwne, że nawet prywatnie gdzie do kieszonki by jej spłynęło również na "nie". Krysiu oj Krysiu...

jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia i fachowości Pani Doktor .Dziękuję bardzo i polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie polecam; pierwszy tak kompetentny laryngolog na naszej drodze, bardzo żałuję, że trafiliśmy do Pani dr tak późno, może wielu komplikacji ze słuchem dziecka udałoby się uniknąć.

Świetny specjalista i bardzo pozytywna osoba. Polecam!

Świetny specjalista i bardzo pozytywna osoba. Polecam!

Bardzo profesjonalna postawa. Uprzejme podejście do pacjenta.

Bardzo profesjonalna postawa. Uprzejme podejście do pacjenta.