dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gastroenterolog, Internista, Gastrolog

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!

Wyjątkowo uprzejma , fachowe podejscie do pacjenta, tłumaczy stan faktyczny chorobowy , w naszym środowisku wyjątkowa .Pomimo młodego wieku prawdziwy lekarz z powołania .

Wspaniały lekarz. Gdyby każdy taki był..... służba zdrowia przypominałaby Leśną Górę

pani doktor jest bardzo przyjazna pacjentowi z góry nie zakłada ze chory to wróg jak robia to inni lekarze .Bardzo polecam

Badania gastrologiczne nie należą do przyjemnych,ale na ile miałam z Panią Doktor do czynienia jest rewelacyjna; z góry nie zakłada,że to ta czy ta choroba,dopóki nie upewni się,że na pewno-wysyła na komplet badań,które mają potwierdzić lub wykluczyć chorobę;miła, rzetelna,dociekliwa,poświęca uwagi tyle,ile pacjent jej potrzebuje;polecam

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Wnikliwie i kompleksowo podchodzi do problemów. Wykonywane przez nią badania endoskopowe są robione delikatnie i z dużą odpowiedzialnością.