lekarz Krystyna Kobierska-Pszonak

Ginekolog

2,2
1,7
1,8

Zgadzam się z wieloma opiniami, ale jest kilka ALE... Może Pani doktor nie grzeszy uprzejmością i cierpliwością (polecam zapytać pielęgniarki w jakim humorze jest doktor), ale kurcze jest oporna na kombinatorów. Ostatnio gdy byłam na wizycie i chciałam "wymigać" się od cytologi usłyszałam krótko - albo się Pani rozbierze i wykonamy cytologie oraz USG albo niech Pani wyjdzie, bo nie przepisze Pani tabletek hormonalnych bez aktualnych badań, bo hormony to nie cukiereczki! A potem dała skierowanie na badanie wątroby czy przypadkiem hormony mi nie szkodzą. Ponadto ostatnimi czasy zawsze stara ...

Zgadzam się z wieloma opiniami, ale jest kilka ALE...
Ponadto ostatnimi czasy zawsze stara się mi wszystko tłumaczyć. Odradzam jednak teorie typu "bo w internecie wyczytałam, że..." - działa to jak płachta na byka.
Innymi słowy - bardzo dobra Pani doktor, jeśli:
- pacjentka potrafi się nie przejmować jej reprymendami,
- nie potrafi się zaplanować wizyty z 3 miesięcznym wyprzedzeniem (bo przychodzi się i jest się przyjętym bez kolejki),
- kiedy ma się palący problem zdrowotny i trzeba być przyjętym bardzo szybko, a nie chce się iść prywatnie,
- będzie mieć się szczęście i trafi się na jej dobry dzień (szansa 50%)

A co do pielęgniarek - anioły :) zawsze można się z nimi pośmiać i "znieczulić" przed wizytą ;)

No tak, opinie nie zachęcają do wizyty ;) Chodzę do pani Kobierskiej już ładnych kilka lat. Miewałam różne problemy, wszystkie fachowo i sprawnie wyleczone. Każda wizyta to komplet badań, USG, cytologia, w razie problemów rzetelne wyjaśnienie. Zawsze omówione mam sposoby działania w konkretnym przypadku. Nie zawiodłam się na rozpoznaniu, metodach leczenia, przepisywanych lekach itd. Tyle ze strony medycznej. Co do ,,sympatii'' ;) Jest to lekarz konkretny, nie lubi gadania o niczym, wie, że za drzwiami siedzą kolejni pacjenci. Poświęca tyle czasu ile wymaga dana osoba. Wiele kobiet skarży się, że ...

Co do ,,sympatii'' ;) Jest to lekarz konkretny, nie lubi gadania o niczym, wie, że za drzwiami siedzą kolejni pacjenci. Poświęca tyle czasu ile wymaga dana osoba. Wiele kobiet skarży się, że jest niesympatyczna czy oschła. Moim zdaniem po przyjęciu kilkunastu kobiet, któe często same nie wiedzą czego chcą - można mieć dosyc uśmiechania się :D Od niedawna sama pracuję z ludźmi i dobrze wiem jacy potrafią być męczący. Ja w każdym razie polecam panią Kobierską. No i nie trzeba czekac miesiącami na wizytę, a to duży plus. Wyskakuję z pracy na godzinkę i sprawa załatwiona.

pani dr mimo ,ze była po godzinach pracy przyjęła mnie, wytłumaczyła dokładnie co mi dolega i ewentualnie jak można się leczyć zaproponowała cytologię i USG brzucha. Wizyta była b. przyjemna i bezstresowa .Umówiłyśmy się na następna wizytę

Do p.Kobierskiej trafiłam przez przypadek.Chodziło mi tylko o wypisanie tabletek.P.dr.usłyszawszy moją prośbę stwierdziła ,że u niej jest to niemożliwe bez wcześniejszego badania i kazała mi się rozebrać.Badanie przeprowadziła bardzo wprawnie i delikatnie,po czym okazało się,że pobrała również wymaz.n na cytologię.Następne przebadała mi piersi(również fachowo,a zarazem delikatnie),po czym przeszłam na USG ,które wykazało mięśniaki.P.dr.objaśniła mi zasady leczenia,podczas całej wizyty rozmawiała ze mną bardzo miło i grzecznie.Na koniec po bardzo dokładnym wywiadzie zdrowotnym dobrała mi leki i wypisała receptę.Nie mogę zgodzić się z negatywnymi komentarzami !Uważam ,że p.dr.Kobierska to bardzo dobry lekarz,prawdziwa profesjonalistka,jestem jej wdzięczna za kompleksowe,fachowe i delikatne badania,których nie oczekiwałam a okazały się niezbędne !ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Pani doktor ma chyba rozdwojenie jaźni. raz miła i pogadać można, ale ostatnio po rocznym staraniu się o dziecko poszłam do niej z brakiem @ , byłam w 56 dniu cyklu i ona stwierdziła, że to jeszcze nic niepokojącego i to przez brak słońca i mam patrzeć w słońce to @ przyjdzie. do tego jeszcze usłyszałam, że w moim wieku- 28 lat już będzie ciężko o dziecko. kompletnie nie chciała słuchać co mam do powiedzenia. już kiedyś dodawałam opinię, ale uważam, że nie zasłużyła na nią. to chyba przypadek, że zaszłam w ciążę, a na pewno nie jej zasługa. prowadziła moją ciążę, ale gdyby nie to, że to była ciąża zupełnie bezproblemowa to było by źle. połowy badań mi nie zrobiła jak się okazało. poza tym niby taka doświadczona a nie rozpoznała poprawnie płci dziecka. nie polecam. nigdy więcej już do niej nie pójdę.

Ginekolog bardzo chamska w badaniu po wyjściu z gabinetu przez tydzień bolała mnie pochwa. Po wizycie u innego ginekologa okazało się że mam nadżerkę której wcześniej nie miałam. Nie radzę do niej chodzić bo badanie jest bardzo bolesne a lekarka jest nerwowa i krzyczy.

Chodzę do Pani Dr od 3lat głównie po receptę na tabletki, no i z racji tego, że rejestracja jest dzienna, a nie z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Trafiłam do niej z przypadku w złym stanie, przyjęła mnie, zrobiła badania (u innych lekarzy z NFZ musiałam prosić się o badanie, cytologię czy usg -a tutaj to była podstawa). Dr Kobierska może miła nie jest, nie zawsze uprzejma, ale dla mnie ważniejsze jest, że mam robione wszystkie badania. Jednakże nie zaufałabym jej na tyle by powadziła moją ciążę czy jakieś poważniejsze leczenie. Muszę jeszcze ...

Muszę jeszcze pochwalić panie w rejestracji bo nadrabiają uprzejmością za Panią Doktor.
Ocena- doraźnie: tak, jako lekarz prowadzący nie.

Kobieta bardzo konkretna i bardzo bardzo bardzo kompetentna. Bardzo mi pomogła w chorobie. Polecam ją wszystkim!! Oczywiście czytałam komentarze, że jest nieprzyjemna, niemiła. Owszem może sprawiać takie wrażenie. Ja chodzę do niej już od 4 lat i wiem, że ona lubi pytania konkretne i zwięzłe. Jeśli więc nie będziemy owijać w bawełnę dowiemy się wszystkiego czego chcemy. A lekarzem jest bardzo dobrym!

Witam.dr.Kobierska jest moim lekarzem od 2 lat.Nie wiem o co wam chodzi-przeciez nie idziecie tam na pogaduchy tylko na badanie.wg mnie nie jest niemiła tylko konkretna.mi pomogła wyleczyc schorzenie i sobie ją cenie jako lekarza.nie musi sie do mnie usmiechac- ma byc konkretna i kompetentna i taka jest.a plusem jest to wlasnie ze nie ma nigdy do niej kolejek :D

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma. Wybrałam się do Niej na wizytę bo mój lekarz akurat miał urlop. Po wejściu do gabinetu sprawiała wrażenie, że siedzi tam za karę a ja jestem Jej największym wrogiem. Wykonując usg ciężko się rozluźnić, a Pani doktor podniesionym głosem cały czas to podkreślała.Badania wykonuje bardzo brutalnie. Jestem rozczarowana. Wydaje mi się,że jeśli ktoś studiuję medycynę to robi to z zamiłowania i chce się oddać swojej pracy, a tu hmmm . Mocno odradzam szczególnie jeśli któraś z Pań wybiera się do ginekologa po raz pierwszy.