Krystyna Koenig

Lekarz rodzinny

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Zaznaczyłem wszędzie (zdecydowanie nie) nie dlatego że się wygłupiam, ale dlatego bo byłem u niej dzisiaj i potraktowała mnie bardzo nie przyjemnie. Odnosi się nie kulturalnie, ale nie to skłoniło mnie do wystawienia takiej opinii. Lekarka nie poświęciła mi odpowiedniej ilości czasu, miałem wrażenie że poprostu mnie zbyła. Dodatkowo wystawiła mi lek zanim skończyłem mówić o swoich objawach( co nie trwało długo ok. 1 minuty). Najgorsze jest jednak to że, kiedy się spytałem czy ów wystawiony na recepcie lek to steryd, odpowiedziała że zdecydowanie nie jest sterydem. Tak więc poszedłem ...

Zaznaczyłem wszędzie (zdecydowanie nie) nie dlatego że się wygłupiam, ale dlatego bo byłem u niej dzisiaj i potraktowała mnie bardzo nie przyjemnie. Odnosi się nie kulturalnie, ale nie to skłoniło mnie do wystawienia takiej opinii. Lekarka nie poświęciła mi odpowiedniej ilości czasu, miałem wrażenie że poprostu mnie zbyła. Dodatkowo wystawiła mi lek zanim skończyłem mówić o swoich objawach( co nie trwało długo ok. 1 minuty). Najgorsze jest jednak to że, kiedy się spytałem czy ów wystawiony na recepcie lek to steryd, odpowiedziała że zdecydowanie nie jest sterydem. Tak więc poszedłem zniesmaczony do domu, sprawdziłem w internecie lek i okazało się że jest sterydem. Tak więc dziękuje bardzo za taką opiekę. Ocena ZERO!
p.s. dowiedziałem się od znajomych, że ona właśnie jest taka "nie profesjonalna" lecz szkoda że nie wszyscy wystawiają opinie. Całe szczęście że przyjmuje tylko raz w tygodniu.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat