Krystyna Komosa

Położna

Rodziłam z P. Krystyną na inflanckiej 9.11.2013 mega profesjonalizm, było ciężko poród trwał 10 godzin, myślałam, że nie dam rady, ale dzięki jej podpowiedziom, wiedzy i fachowości oraz pomocy męża, dotrwałam do końca bez nacinania, a założono mi jeden szew. Kobieta jest konkretna i świetna w swojej pracy, byłam na nią zła, że jest oschła i potrafi na mnie krzyknąć, ale gdybym jej nie słuchała mogłoby się źle skończyć dla mnie i malucha. Polecam. Nie polecam dla osób, które potrzebują cioci-kloci, która potrzyma za rączkę, pogłaszcze po główce i będzie ...

Nie polecam dla osób, które potrzebują cioci-kloci, która potrzyma za rączkę, pogłaszcze po główce i będzie ci kibicować z 'trybun'.
Pozdrawiam P. Krystynę i dziękuję.

Rodziłam z panią Krystyną. W trakcie porodu jak i po nim po prostu się jej bałam - nieuprzejma, oschła. Wiedziałam, że taka jest ale pomyślałam że ważniejsza jest fachowość, teraz żałuję, bo można mieć położną fachową i uprzejmą. Na moje pytania o stan zdrowia udzielała wymijających odpowiedzi, dopiero od lekarza gin dowiedziałam się co i dlaczego jest źle. Na plus przemawia jej duża wiedza, poród to dla niej chleb powszedni ale i dlatego tak traktuje pacjenta. Jest wręcz fanatyczką porodów naturalnych, więc licz się z tym, że nawet jeśli zaczną się pojawiać sygnały wskazujące na cesarskie cięcie, nie podejmie takiej decyzji lub będzie ją przeciągać. U mnie było już za późno :(

Rodzilam z Pania Komosa 10 dni temu w szpitalu sw Zofii, dodam ze bez prywatnie opłaconej usługi. Gdybym miała jeszcze raz stanac przed tak trudnym zadaniem zalezaloby mi żeby Pani Krystyna była ze mna. Dzieki jej obecności i aktywnemu udziałowi mogłam się czuc bezpiecznie. Pani Komosa to profesjonalne i opiekuńcze podejście oraz swietne podejście psychologiczne. Mimo dość ciężkiego i długiego porodu potrafila mnie na rozne sposoby mobilizować. Moglam rodzic w wielu pozycjach które mi podpowiadala i pomagala mi. Stan mój i maleństwa był stale monitorowany. Zycze każdemu mieć taka opieke w tych chwilach.

Niestety, ja przezyłam z Panią Krystyną jedną wielką traumę. Jesteśmy tylko ludźmi, każdy się myli. Minęło parę lat,dopiero teraz jestem w stanie mówić o tym wydarzeniu spokojnie.Myślę, że właściwie powinniśmy oceniać położne, lekarzy wtedy, kiedy idzie coś nie tak..

Bardzo konkretna osoba, kompetentna. Dba o Rodzącą, słucha jej, odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości.

Wspaniała położna- dla wszystkich chcących rodzic naturalnie.Rodziłam z Panią Krystyna dwa razy i bede trzeci. Absolutne poczucie bezpieczeństwa.

Absolutne poczucie bezpieczeństwa.

Niezwykle doświadczona i kompetentna położna.Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pomocy przy porodzie.Zna wiele technik łagodzenia bólu i umie dostosować je do każdej rodzącej.Zwolenniczka porodów naturalnych która umie tak wspomagać rodzącą by faktycznie urodziła siłami natury.Wspaniała kobieta-archetyp matki a nie koleżanki ale ma to bardzo dobre strony.