dr n. med. Krystyna Kozłowska-Choczaj

Dermatolog

Pani Doktor jest najlepszą dermatolog w Polsce. Mam 42 lata i jestem pod opieką dermatologów od dziecka. Tylko Pani doktor rozwiązuje każdy mój problem. Z uwagi na odległość (Lublin - Łódź) próbuję różnych konsultacji. Zawsze kończy się na Pani Doktor. Dziękuję Pani dr Kozłowskiej Choczaj

Jeden z najbardziej doswiadczonych dermatologow w Lodzi, leczyla moja mame, teraz leczy mnie i corke. Bardzo zaangazowana i odpowiedzialna. Wyleczyla moja corke z tradzika. Goraco polecam. Janina

Pani dr leczy ' w ciemno' silnymi antybiotykami, nie wysławszy pacjenta wcześniej na posiew bakteryjny. Po kuracji problem wraca ze zdwojoną siłą. Gdy pojawia się trudniejsza do leczenia choroba, Pani dr jest nerwowa i niezbyt uprzejma, co świadczy o braku koncepcji na leczenie. Leki przepisywane są drogie, bezskuteczne, modne. Polecanie kwasów z LHA na trądzik różowaty jest bzdurą, wystarczy zapisać 'stary' kwas borny za 5 zł. Uważam, że przepisywanie okreslonych, reklamowanych leków jedynie wskazuje na koneksje z firmami farmaceutycznymi. Nie polecam.

Po kuracji problem wraca ze zdwojoną siłą.
Leki przepisywane są drogie, bezskuteczne, modne.
Nie polecam.

Jeśli chodzi o pomoc przy wypadających włosach to lepiej omijać Panią Doktor. Serwuje leki raklamowane, a nie skuteczne. Obiecane spowolnienie, zatrzymanie wypadania włosów po 2 miesiącach w ogóle nie nastąpiło. Przeżyłam pięć tygodni bezowocnej kuracji i wysoki koszty. Jeśli masz problem z włosami to odwiedż dr Radzisława Dąbkowskiego. On wraca wiarę w życie a przede wszystkim włosy. Jola

ZNAM PANIA DR OD WIELU LAT KIEDY JESZCZE NA PIOTRKOWSKIEJ 17 BYŁ SALON KOSMETYCZNY POLLENA ODKAD JĄ PAMIĘTAM ZAWSZE UMIAŁA CELNIE OKREŚLIĆ CHOROBĘ A MAŁO TEGO LECZYĆ NIE TYLKO JEJ SKUTEK ALE PRZYCZYNĘ . NIE ZNAM ZADNEGO Z JEJ PACJENTÓW KTÓRY BYŁBY NIE ZADOWOLONY Z WIZYTY U PANI DR SERDECZNIE POLECAM - ANNA BUCZEK

Pani doktor jest niezwykle kompetentną osobą. Miałam kilka problemów ze skórą, dzięki Pani doktor wszystkich udało mi się pozbyć. Jakiś czas temu walczyłam z nawracającym trądzikiem - leczyłam się u różnych "specjalistów". Po leczeniu zaproponowanym przez Panią doktor od kilku lat nie mam już tego problemu.