dr n. med. Krystyna Krukar-Baster

2,4
2,4

Pani Doktor, W ogóle nie nadaje się jako lekarz,jest złośliwa,niekompetentna,nie szanuje innych ludzi.Zajmuje się plotkami,zemstą.Współczuję rodzicom chorych i biednych dzieci z powodu nowotworów gdyż muszą oni znosić jej humory.

Pani Doktor,

Pani doktor bardzo niekompetentnie podchodzi do pracy. Ja dowiedziałam się tylko, że jestem nieodpowiedzialną matką ponieważ dopuściłam do oparzenia oka synka - sama zdawałam sobie sprawę z wypadku. NIC kompletnie nie dowiedziałam się o następstwach pooparzeniowych (dopiero wizyty u innego lekarza - iż uniedrożnił się kanał łzowy), a z pouczeń jak ja osobiście mam masować załamek dolny oparzonego oczka zniesmaczonych było 2 lekarzy u których byłam prywatnie.