lekarz Krystyna Kubera

Neurolog

3,5
3,5

Zadzwoniłem do tej pani prosząc o poradę, bo zacząłem niewyraźnie mówić. Ta poradziła mi abym wziął aspirynę i położył się na dwie godziny. Po tych dwu godzinach ponownie zadzwoniłem, bo było co raz gorzej. Poradziła mi aby taksówką pojechał do szpitala a tam dadzą mi kroplówkę i mi wszystko przejdzie. Udałem się do szpitala na Zaspie a tam stwierdzono udar. Zapytano dlaczego nie wezwałem karetki i dlaczego przyjechałem tak późno. Odpowiedziałem, że tak poradziła mi pani neurolog. Nic mi nie odpowiedziano i natychmiast przewieziono na oddział neurologii gdzie przebywałem ponad 8 dni. To opóźnienie spowodowało , że trwale mówię jak pijany a to przez to ,że zbyt późno udzielono mi pomocy. Zawdzięczam to pani Kuberze.

Lekarz starej daty .Z doskonałym podejściem do pacjenta.W zalewie znieczulicy i interesownego podejścia ,ten lekarz to ewenement.

jestem zadowolona z wizyty mialam problem z korzonkami i w miare szybko dzieki dr sie z nim uporałam polecam

Pani doktor Kubera jest fantastycznym neurologiem, to dzięki niej miałam operacje kręgosłupa, tylko ona spośród tylu lekarzy do ktorych chodziłam zainteresowała się naprawdę moim stanem zdrowie...gdyby nie ona i jej skierowania na badania to teraz może bym nie chodziła :( wielkie dziękuje dla Pani doktor jest Pani wielka